Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 16:33

Zgłupiałam od tych ich komentarzy... Nie wiem która to prawa, a która to lewa :/

Avatar TheHunterMikiPL

3 lutego 2017, 21:38

W lustrze lewa noga jest protezą.

Avatar TheHunterMikiPL

Edytowano - 4 lipca 2017, 20:58

Bo lustrzane odbicie nie odwraca tak, jakbyś stanęła po drugiej stronie lustra, tylko tworzy odbicie lustrzane... Nie wiem jakiego tu można synonimu użyć.

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2017, 17:06

Ciało: 9/10
Nogi: 1/2

Avatar adeluna7

13 maja 2017, 17:28

Janusz cenzury

Avatar Janusz_Przewodnik

27 kwietnia 2016, 18:25

O ja cię, już rozumiem! Bo ona stanęła przy lustrze to się odwróciło, to Monika mi w głowie miesza ;-;

Avatar koberek

27 kwietnia 2016, 00:10

Ja pi..dole ale beton z tej Moniki i to k..wa zbrojony

Avatar DeadpooI

26 kwietnia 2016, 21:56

To kto ma rację ;-;

Avatar klub_patriotow

Edytowano - 26 kwietnia 2016, 21:00

Trzeba było poprosić, żeby podniosła lewego cyca, nie nogę... :D

Avatar Shadow_blade

20 kwietnia 2016, 16:05

... Powiedz mi jeszcze że te osoby co gadają to nie gimbaza to padnę.

Avatar Klapek123

26 kwietnia 2016, 15:23

@Shadow_blade: To nie gimbaza. Bolało?

Avatar Shadow_blade

26 kwietnia 2016, 16:35

@Klapek123: TAK

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 kwietnia 2016, 16:51

@Shadow_blade: Nie obrażaj ;-; Nie wszystkie gimbusy są takie zje**ne jak ludzie na zdjęciu.

Avatar Shadow_blade

26 kwietnia 2016, 19:00

No nie wszystkie, wtedy nie nazywa siś gimbus tylko gimnazjalistą .

Avatar NightmareStory

26 kwietnia 2016, 15:59

I tak właśnie moja wiara w ludzkość ponownie została spalona na stosie.

Avatar pitchu2003

26 kwietnia 2016, 15:56

to je gimbus tego ni zrozumisz

(specjalnie tak napisałem)

Avatar jaccku321

26 kwietnia 2016, 15:57

@pitchu2003: Dopiskiem w nawiasie udowodniłeś nam, że jesteś młodszy i głupszy od nich. GG!

Avatar jaccku321

26 kwietnia 2016, 15:29

JAK
MOŻNA
BYĆ
TAKIM
DEBILEM

Avatar Ajgorak

26 kwietnia 2016, 15:52

@jaccku321: JMBTD

Avatar miniben01

26 kwietnia 2016, 15:46

Kto to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Krzyniu

20 kwietnia 2016, 16:56

o ćo chodzi? 11!nn!! pszecierz za każdym razem yo ta zama noka1111!.1!?1!

Avatar jaccku321

26 kwietnia 2016, 15:42

@Krzyniu: ta zama noka - nwm czemu, ale kojarzy mi się to z japońskim sprzedawcą telefonów...

Avatar koskoskos

26 kwietnia 2016, 15:41

A mówili że gimbaza słuchająca GA to tylko debile... No tak przecież też są debilami ale niektórzy dorośli też potrafią być

Avatar xXkuba22Xx

26 kwietnia 2016, 15:07

monika idź się zabij

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zapraszamy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ikony

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka