Obsługa lustra jest za trudna dla niektórych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zapraszamy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2016, 16:33
Zgłupiałam od tych ich komentarzy... Nie wiem która to prawa, a która to lewa :/
Odpisz
3 lutego 2017, 21:38
W lustrze lewa noga jest protezą.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 20:58
Bo lustrzane odbicie nie odwraca tak, jakbyś stanęła po drugiej stronie lustra, tylko tworzy odbicie lustrzane... Nie wiem jakiego tu można synonimu użyć.
Odpisz
27 maja 2017, 17:06
Ciało: 9/10
Nogi: 1/2
Odpisz
13 maja 2017, 17:28
Janusz cenzury
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:25
O ja cię, już rozumiem! Bo ona stanęła przy lustrze to się odwróciło, to Monika mi w głowie miesza ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2016, 00:10
Ja pi..dole ale beton z tej Moniki i to k..wa zbrojony
Odpisz
26 kwietnia 2016, 21:56
To kto ma rację ;-;
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2016, 21:00
Trzeba było poprosić, żeby podniosła lewego cyca, nie nogę... :D
Odpisz
20 kwietnia 2016, 16:05
... Powiedz mi jeszcze że te osoby co gadają to nie gimbaza to padnę.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:23
@Shadow_blade: To nie gimbaza. Bolało?
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:35
@Klapek123: TAK
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2016, 16:51
@Shadow_blade: Nie obrażaj ;-; Nie wszystkie gimbusy są takie zje**ne jak ludzie na zdjęciu.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 19:00
No nie wszystkie, wtedy nie nazywa siś gimbus tylko gimnazjalistą .
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:59
I tak właśnie moja wiara w ludzkość ponownie została spalona na stosie.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:56
to je gimbus tego ni zrozumisz
(specjalnie tak napisałem)
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:57
@pitchu2003: Dopiskiem w nawiasie udowodniłeś nam, że jesteś młodszy i głupszy od nich. GG!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:29
JAK
MOŻNA
BYĆ
TAKIM
DEBILEM
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:52
@jaccku321: JMBTD
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:46
Kto to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 kwietnia 2016, 16:56
o ćo chodzi? 11!nn!! pszecierz za każdym razem yo ta zama noka1111!.1!?1!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:42
@Krzyniu: ta zama noka - nwm czemu, ale kojarzy mi się to z japońskim sprzedawcą telefonów...
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:41
A mówili że gimbaza słuchająca GA to tylko debile... No tak przecież też są debilami ale niektórzy dorośli też potrafią być
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:07
monika idź się zabij
Odpisz