Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie powinieneś teraz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Żartownisie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2024, 13:49
To drugie
Odpisz
9 lutego 2022, 15:37
Powinnam odrobić zadania z dodatkowego anglika
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:08
Spać, powinienem pójść spać
Odpisz
16 marca 2019, 21:14
Powinnam iść spać, bo w sumie jutro wcześnie wstaję.
Odpisz
9 czerwca 2017, 06:26
Tak trak i tak
Odpisz
22 października 2016, 14:09
racja ale nie chce mi się
Odpisz
30 kwietnia 2016, 21:57
Myć się powinnam.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:36
trzecia opccja
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:02
Dzięki, zapomniałem się i siedzę w kiblu pół godziny. ;-;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:05
@monho25: tez tak mam ;)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:06
@JOHNY123: Czyli nie jestem sam :D
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:09
@monho25: Nowa tajna grupa Srający Jejowicze. :D
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:11
@monho25: Jestem z tobą bro.. :)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 12:22
@Sputnik: Jak ktoś założy to dołącze XD
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:02
@PidronPL: ja też chociaż nie jestem pewien jak symbioty to załatwiają
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:47
@Sputnik: Zrób taką xD możemy pisać posty tylko na kiblu xD
Odpisz
25 kwietnia 2016, 11:25
Ja tam widzę to na lekcji informatyki .-.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 23:33
O 23:30 mam się uczyć to chore już po egzaminach gimnazjalnych przecież
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:45
lub spać
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:35
właśnie siedze
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:13
Akurat skończyłem podcierać.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:15
Albo tańczyć na weselu ;_;
Odpisz