Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lolicop

16 stycznia 2021, 06:49

XD śmiechłem

Avatar Filipsss

31 października 2017, 15:07

Jak by zobaczył jakie warunki są w Alcatraz to by od razu odszczekał wszystko

Avatar JaToTen

29 lipca 2019, 23:53

@Filipsss: Nie odszczekałby. On wie co robi, to nie jest idiota. Może niezrównoważony psychicznie, może wyznający chore ideologie, ale umie wykorzystać głupotę dzisiejszego świata

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2019, 23:12

@JaToTen: Odkop, racja.

Avatar JaToTen

12 sierpnia 2019, 23:18

No ja też w sumie powinienem był wspomnieć, że to odkop

Avatar Filipsss

Edytowano - 31 października 2017, 15:08

PS 3 TAKIE NOWOCZESNE xDD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Filipsss

20 kwietnia 2018, 13:04

@TheRepoZ: na takie szczegóły nie zwracam uwagi plus ktoś mógłby to samo wrzucić w 2025

Avatar Windows_10

5 maja 2018, 10:41

@Filipsss: dobra ciul z tym ps4 już wtedy było

Avatar jjj__

3 listopada 2016, 22:56

30 koron norweskich to 15 zł

Avatar Sir_Snoge

30 kwietnia 2016, 12:36

Zapewne część z was to Korwiniści, prawicowcy, konserwatyści etc. Tak się wypowiadacie na temat Breivika, a on zabijał osoby chcące ściągnąć islamskich uchodźców. No ale to polska strona, tutaj króluje zasada "nie znam się, to się wypowiem".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar YFYDB

1 maja 2016, 12:18

@Sir_Snoge: Jak chcesz, siły nie mam.

Avatar Tomasz95

16 maja 2016, 20:11

Dobry człowiek ...

Avatar
Lunia21

30 kwietnia 2016, 06:06

Takiego to powinni spalić na stosie. Niech się lepiej cieszy, że ma takie luksusy, dupek jeden.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Oskaras

30 kwietnia 2016, 10:24

@masterhardkore: Ale 23 godziny na dobe nie masz kontaktu ze swiatem. W niemczech jest wiezienie chociazby ze spacerniakiem, sklepem, salonem gier i apartamentami zamiast cel. Tam kara to samo odciecie bo mozna wyjsc tylko na teren wieziennego parku itp. Ale maja internet, TV itd.

Avatar masterhardkore

2 maja 2016, 21:46

@Oskaras: no ale jednak coś a pozatym są spotkania z więziniami

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

30 kwietnia 2016, 14:25

Polecam piosenkę Gospela pt. "Norweski ogrodnik" :)

Avatar konbed

30 kwietnia 2016, 10:50

jadę do Norwegii mordować

Avatar MistrzJedi

30 kwietnia 2016, 10:22

Tak to się dzieje w krajach rządzonych przez lewactwo.

Avatar MrStick

30 kwietnia 2016, 09:50

Czy tylko ja jestem za prawem wzorowanym na prawie Singapurskim?

Avatar BOSS111

30 kwietnia 2016, 09:44

30 koron norweskich = ok15 zł

Avatar
Aryman

30 kwietnia 2016, 07:16

Ej, inteligenci, polecam używać google.
Ten news to najbardziej oszukana rzecz jaką ostatnio widziałem.
Po pierwsze:
Skarga o Playstation, jak i parę innych tego kalibru spraw jest faktem, ale zostały odrzucone przez sąd.
Po drugie:
Sprawa się odbyła, ale była ona o izolację i tortury.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 kwietnia 2016, 09:00

Ale człowiek, ktory zabił 77 młodych ludzi i chciał zrobić zamach na budynek parlamentu wygrywa sprawę o cenzurowane jego listów i poniżające traktowanie. Wygrał 330 tys. koron norweskich, które bedzie mógł wykorzystać jak za kilkanaście lat jak wyjdzie z więzienia. To jest nieludzkie... Tacy ludzie powinni od razu dostać kulkę w łeb, ale Norwedzy nie mają jaj.

Avatar masterhardkore

30 kwietnia 2016, 09:06

po pierwsze to jest fake jak kolega pisał Google nie boli a po drugie nie wiem co ty masz do Norwegów bo to u nas jest tylko 10 lat więzienia za morderstwo + tortury a za chakowanie ktoś dostał 440 lat

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 kwietnia 2016, 09:17

@masterhardkore: To nie jest fejk tłumoku. Pisały o tym wszystkie media w tym zagraniczne. Mowię oczywiście o rozprawie sądowej z 20. kwietnia tego roku. Mogę ci wysłać linki na priv jak mi nie wierzysz. Zawsze sprawdzam o czym piszę.

A do Norwegów mam to, że sie za bardzo cackają z seryjnym mordercą, ktorego nie da sie resocjalizować. A w Polsce za zabójstwo jest w zależności od warunków od 8 lat do 25, a w przypadku masowego zabójstwo grozi przynajmniej za to dożywocie. Google nie boli :v

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2016, 09:09

Ah ta demokracja i równouprawnienie

Avatar Ares011

20 kwietnia 2016, 22:35

Do ruskiego więzienia niech go przeniosą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar psingwin

30 kwietnia 2016, 09:05

A jeśli przepełnione, to zostało jeszcze kambodżańskie, lub afrykańskie.

Avatar masterhardkore

30 kwietnia 2016, 09:08

@NorthKoreaBall: tylko uważaj aby cię nie kopną W diaxy XD

Avatar
German_Shepherd

30 kwietnia 2016, 08:57

Nie rozumiem tego świata.Przecież dla niego powinna zostać zastosowana kara śmierci na krześle elektrycznym ale nie bo wtedy przecież będziemy tacy sami jak on.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka