Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio720

30 kwietnia 2016, 07:51

I bzyczenie komara nad uchem o 2 rano.
I szerszeń, który zemścił się na mnie za to, że prawie przejechałem go kosiarką.

Avatar makarov111

28 kwietnia 2016, 13:46

a gdzie się podziały pająki w lesie na drzewach ?

Avatar seba745

28 kwietnia 2016, 06:55

umnie przedwczoraj padał śnieg a wczoraj śnieg mieszkam w województwie zachodnio pomorskim

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2016, 06:12

I jeszcze fapu fap

Avatar OrtograficznyPies

28 kwietnia 2016, 00:14

i znowu Grzesio aka "profesjonalny tuner"

Avatar Brind

27 kwietnia 2016, 22:13

Powinien to być czarny "stuningowany" golf

Avatar dominik581

27 kwietnia 2016, 21:46

hehe, u mnie waliło śniegiem bardzej niż w zimę

Avatar Undertakerka

Edytowano - 27 kwietnia 2016, 21:44

"Co ty robisz z tą kosą!? Zostaw mnie, kobieto! Gdzie ty to...!? Aaaaa!!!" - Takie też ostatnio słyszę.

Avatar Rina14

27 kwietnia 2016, 21:32

Tiaaa, u mnie dla odmiany nadal pada śnieg ;_;

Avatar pawelek9889

27 kwietnia 2016, 21:26

Do ostatniego obrazka: Dupek w środowisku naturalnym wyrusza na gody, szanse na zdobycie samicy zwiększa głośny i drogi pojazd czterokołowy zwany samochodem

Avatar pawelek9889

27 kwietnia 2016, 21:27

@pawelek9889: Czytała Krystyna Czubówna.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 kwietnia 2016, 20:02

Ten obrazek zmusił mnie do powiedzenia, że piłowanie golfa na ręcznym to nie drift.
Chociaż to na obrazku na golfa mi nie wygląda.

Avatar Avenhart

27 kwietnia 2016, 20:20

To może lancer ;-;?

Avatar Trearos

27 kwietnia 2016, 20:31

To bardziej "hondziarze" :D

Avatar matiux

27 kwietnia 2016, 21:26

golfina jako sedan xD

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2016, 21:13

Podczas gdy alergicy mają prze*ebane...

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2016, 21:05

Panie, u mnie wczoraj śnieg padał.

Avatar FuryGaming

27 kwietnia 2016, 20:36

U mnie to w tle słychać wyrzutnie V100

Avatar Jedenzwielu

27 kwietnia 2016, 20:36

Powinien byc motocykl ale co ja tam wiem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Totalnie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka