Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 sierpnia 2019, 14:34
To Fallout 4 czy mi się zdaję ?
Odpisz
6 maja 2016, 10:30
zawsze tak mam:
j: mamo miałem ciężki dzień daj mi trochę relaksu
m: K synku
j: *zasiada przy komputerze*
m: przecież miałeś się zrelaksować!
j: TY NIGDY TEGO NIE ZROZUMIESZ
Odpisz
6 maja 2016, 01:35
Relaks?Nie ma relaksu,bo kolejna osada potrzebuje Twojej pomocy.Zaznaczę ją na Twojej mapie.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:48
Zielony HUD w Falloucie jest brzydki, niebieski lepszy.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:49
@Pierwsi: szmaragdowy master race
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:49
@Pierwsi: Ja zawsze grałem na zielonym albo żółtym :v
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:52
@Vakarian: Wie ktoś jak zmienić kolor hudu w NV, bo przez całą grę nie mogłem znaleźć ;p
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:55
@Hasaczeq: W ustawieniach gry. (Przynajmniej u mnie.)
Odpisz
5 maja 2016, 18:42
@Pierwsi: Niebieski HUD rządzi, twoja lampka Pip-Boya świeci czystym światłem a nie rakotwórczym zielonym.
Odpisz
5 maja 2016, 19:35
@Pierwsi: A ja tu siedzę do lubię biały kolor pipboy'a.
Odpisz
5 maja 2016, 20:53
Ty mój przyjacielu, bratnia duszo bym rzekł.
Odpisz
6 maja 2016, 01:12
@PsychodelicznaKoza: Biały Pipboy z niebieskim hudem to moje zestawienie <3
Odpisz
5 maja 2016, 23:16
Albo poleciał na logo albo lubi dobry bass.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 08:42
Mi też się zdarzyło że kompan z drużyny grał w Worface na wifi z Mc, co ciekawe mocno go lagowało.
Odpisz
5 maja 2016, 18:41
@HYPER_SMOKI: Lagowało go? Ja bym się nigdy nie spodziewał!
Odpisz
5 maja 2016, 22:02
@Polska_z4smazka: Zapomniałem wspomnieć ze ten Mc był w Nowym Jorku :P
Odpisz
5 maja 2016, 22:15
@HYPER_SMOKI: Toteż?...
Odpisz
5 maja 2016, 18:30
no, pustkowia same się nie zwiedzą
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:48
myślałem, że on siedzi w pociągu ;_;
Odpisz
5 maja 2016, 18:03
@Krzyniu: Przecież on siedzi w-- JASNA CHOLERA!
Odpisz
22 kwietnia 2016, 12:32
kawiarenka NIEinternetowa
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:36
Czy on ma słuchawki z razera?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:37
@jasnib: Tak, dokładniej Razer Kraken Pro
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:04
@makajet: Tak to RAZER Kurahen
Odpisz
22 kwietnia 2016, 07:26
@NorthKoreaBall: Razer Karakan!
Odpisz
22 kwietnia 2016, 07:27
@kacper100025: napisałem to dla beki xD
Odpisz
22 kwietnia 2016, 02:30
To jest maly Isamu.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:05
Fallout is love Fallout is life
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:45
kiedy mame odłączy internet...
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:48
@Nela2123: Do Fallouta z tego co się orientuję nie potrzeba internetu.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:50
@Vakarian: wybacz. nie zauważyłam że to fallout
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:52
@Nela2123: Nie wybaczam. To był zbyt poważny błąd :v
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:55
@Vakarian: szczerze? nie patrzałam na to jaką to gra ale od razu napisałam :p
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:57
@Nela2123: Pójdziesz za to do piekła :3
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:02
@Vakarian: Nie wiem czy tylko za to
(͡° ͜ʖ ͡°) (͡° ͜ʖ ͡°) (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:59
Jak ja chciałbym nim być mam fallout 4 ale przez wirusy nie da się grać ( nie włącza się )
Odpisz
5 maja 2016, 19:33
@masterhardkore: To zeskanuj komputer antywirusem...
Odpisz