Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 20:01

Jak przeczytałem tytuł to myślałem że chodziło o spodnie :x

Avatar marek20004

1 maja 2016, 20:14

Tró

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 20:52

Ja pomyślałem o starych dobrych rurkach z bitą śmietaną :p

Avatar ragnarok5255

1 maja 2016, 22:58

To nie byla smietana...

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 23:14

Ja też...

Avatar xd_ailatan

1 maja 2016, 23:51

Ja też myślałam o tych ku*ewsko słodkich rurkach :o

Avatar wampirra107

2 maja 2016, 16:28

ja myślałąm ze chodzi o rurki rzez które pijesz

Avatar woda_ustronianka

17 maja 2016, 21:59

też tak pomyślałam

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 09:30

Widziałam to na instagramie...

Avatar bylejakbylegdzie

2 maja 2016, 06:25

dawno takich rurek nie widziałem, to już 9 lat aż do teraz

Avatar FoxyFox

2 maja 2016, 09:23

Avatar ALKATRAZ

1 maja 2016, 20:08

ja wole czekolade kinder

Avatar LubieKartofle

1 maja 2016, 20:15

@ALKATRAZ: kocham twoje komentarze

Avatar blackjk

2 maja 2016, 08:24

@ALKATRAZ: ten moment kiedy alkatraz jest fejmem jeja ale ja mam to wy*ebane

Avatar kronim

1 maja 2016, 20:29

Przez chwile myślałem że on to robi na dywanie :D

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 23:15

@kronim: Też ;D

Avatar Masz_

1 maja 2016, 21:14

myślałam że chodzi o takie do picia:/

Avatar loloja

1 maja 2016, 21:28

@Masz_: ja też ;/

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 22:26

@Masz_: Przez takie też sie da pić.. w pewnym stopniu przynajmniej

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 20:14

na pewno rurki które mamy w sklepach są robione ręcznie

Avatar Monster_

Edytowano - 1 maja 2016, 21:55

Nie, do tych w sklepie ten proces jest zautomatyzowany, a tu jest pokazane "ręcznie" żeby maszyny nie rozbierać tylko w celu pokazania procesu produkcji, tak mi się przynajmniej wydaje...

Avatar matiExtreme

1 maja 2016, 21:31

Myślałem że spodnie :/

Avatar Captain_Jack_Sparrow

1 maja 2016, 20:29

DA FAQ? !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Żartownisie

Niezniszczalne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka