Twój sposób jest lepszy i szybszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2016, 21:47
ostatnio dostałam 1 za to że policzyłam swoim sposobem.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 07:44
Treść zadania: Ala ma 8 ciastek. Kasia zabrała jej połowę. Ile ciastek ma Ala?
Moje obliczenia:
8-4=4 (koniec zadania)
Obliczenia nauczycielki:
50% * 8
1/2 * 8
8/1 * 1/2
16/2 * 1/2
16/4 = 4/1 = 4
Wtf matematyko???
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:05
@xd_ailatan: Fajnie, tylko że jak będzie że zabrano jej ćwierć ciastek, no to już tak nie zrobisz. Trzeba będzie użyć słusznej metody pani nauczycielki, tylko tym razem z 25%. Nic w matematyce nie jest głupie, serio.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:40
Ćwierć? Ćwierć to 1/4 czyli po prostu podzieliłabym liczbę na 4 i masz wynik.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:42
@xd_ailatan: wiec masz to wpisane w metody nauczycielki
Odpisz
26 kwietnia 2016, 10:05
@xd_ailatan: Czyli metoda pani naiczycielki
Odpisz
26 kwietnia 2016, 10:34
Wcale nie, bo moja jest szybsza.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 12:56
@xd_ailatan: Ale mało uniwersalna, byle szybko i żeby się nie napracować. Na egzaminie to by nie przeszło...
Odpisz
26 kwietnia 2016, 13:18
Przeszłoby. Jestem najlepszą uczennicą w klasie z matmy i pani zawsze mówi, że moje metody się sprawdzają.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:01
@xd_ailatan: Komisja egzaminacyjna, to nie Twoja nauczycielka od matmy. Więc raczej by nie przeszło.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:02
@Shibitsu: Ty też nie jesteś komisją więc ch*j wiesz :v
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:05
@xd_ailatan: Cóż, jesteś bardzo pewna siebie, jeżeli uważasz, że komisja oceni to tak, jak Ty chcesz.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:32
@Shibitsu: Pewność siebie to podstawa w życiu ;)
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:53
@xd_ailatan: No to jest już ewidentny troll by spowodować ból dupki u niebystrzakòw z matematyki
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:45
Tak jest na każdej lekcji
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:41
miałem tak ;_;
Odpisz
26 kwietnia 2016, 08:54
Tag było
Odpisz
26 kwietnia 2016, 08:10
ja tak nie mam dopoki robimy zadania dobrze morzemy to robic jak chcemy
Odpisz
26 kwietnia 2016, 08:30
@Masz_: *dopóki* *możemy*
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:20
@Masz_: Szkoda, że na polskim nie robisz dobrze zadań...
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:34
@Seth_Mint: wiem lenistwo a poza tym na telefonie to się niewygodnie robi
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:35
@EmoKing: polskiego nie lubie ale to nie znaczy że źle robie zadania
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:41
@Masz_: ja cię poprawiłem na Telefonie.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 18:25
@Masz_: Przestań być leniwy... Ja piszę na przemian na telefonie i na tablecie już od dobrego roku i błędy ortograficzne i literówki mi się zdarzają bardzo rzadko... Szczególnie te pierwsze... Wystarczy się nauczyć pisać.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:03
@Seth_Mint: no i co z tego?
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:15
@Masz_: to, że piszesz na telefonie nic nie znaczy
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:35
@Seth_Mint: w momencie gdy chcesz kogoś poprawić to zwracawz uwage na to jak piszesz a pisząc zwykły komentarz niekoniecznie
Odpisz
26 kwietnia 2016, 07:38
mam tak codziennie ;-;
Odpisz
26 kwietnia 2016, 07:17
Skąd ja to znam.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 07:02
(: już nie moge się doczekać
Odpisz
26 kwietnia 2016, 06:29
zaniedługo zaczną się lagi, bo wakacje idą
Odpisz
26 kwietnia 2016, 06:35
@ALKATRAZ: Więcej dzieci będzie w grach :V
Odpisz