memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 kwietnia 2016, 15:31
Wole ruffiana :v \_/
Odpisz
28 kwietnia 2016, 09:02
@catprincess: ruffian i vader najlepsze do stuntowania
28 kwietnia 2016, 09:05
@TheThopaz: hakaucho i ruffian <3
28 kwietnia 2016, 09:17
@catprincess: mi się najlepiej pegassi batim 801 najlepiej jeździ
4 maja 2016, 00:01
@TheThopaz: Jak możesz mówić, że Vader jest do stuntowania ?! Takie porządne stunty da się zrobić jedynie Ruffianem i Hakuchou :v
4 maja 2016, 07:50
mi tam się dobrze na nim stuntuje
28 kwietnia 2016, 15:30
mam ten motor
4 maja 2016, 00:00
@SebastieX: Idź stąd.
23 kwietnia 2016, 11:23
Ach te prawa fizyki takie... niedziałające
28 kwietnia 2016, 07:48
file prawafizyki.exe not found
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 07:43
Zły tytuł "jak lotać"
28 kwietnia 2016, 07:24
próba numer 3234: wreszcie się udało.
28 kwietnia 2016, 07:06
Albo jak nie jeździć w prawdziwym życiu
23 kwietnia 2016, 15:22
Widać że Pan też lubi tą miejscówkę.
23 kwietnia 2016, 11:24
odje**ne perfekcyjnie.
23 kwietnia 2016, 11:12
Normalna jazda jest zbyt mainstreamowa
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2016, 15:31
Wole ruffiana :v \_/
Odpisz
28 kwietnia 2016, 09:02
@catprincess: ruffian i vader najlepsze do stuntowania
Odpisz
28 kwietnia 2016, 09:05
@TheThopaz: hakaucho i ruffian <3
Odpisz
28 kwietnia 2016, 09:17
@catprincess: mi się najlepiej pegassi batim 801 najlepiej jeździ
Odpisz
4 maja 2016, 00:01
@TheThopaz: Jak możesz mówić, że Vader jest do stuntowania ?! Takie porządne stunty da się zrobić jedynie Ruffianem i Hakuchou :v
Odpisz
4 maja 2016, 07:50
mi tam się dobrze na nim stuntuje
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:30
mam ten motor
Odpisz
4 maja 2016, 00:00
@SebastieX: Idź stąd.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 11:23
Ach te prawa fizyki takie... niedziałające
Odpisz
28 kwietnia 2016, 07:48
file prawafizyki.exe not found
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 07:43
Zły tytuł "jak lotać"
Odpisz
28 kwietnia 2016, 07:24
próba numer 3234: wreszcie się udało.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 07:06
Albo jak nie jeździć w prawdziwym życiu
Odpisz
23 kwietnia 2016, 15:22
Widać że Pan też lubi tą miejscówkę.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 11:24
odje**ne perfekcyjnie.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 11:12
Normalna jazda jest zbyt mainstreamowa
Odpisz