Polska zajęła 110. miejsce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 16:03
Może dlatego że PiS ma ogarniętą politykę wobec imigrantów i jest nie na rękę Unii i Stanom trochę też? Dlaczego Szydło musiała się bronić w parlamencie europejskim przed oskarżeniami że "polska demokracja jest zagrożona" a kiedy PO sprzedało całą Polskę w ręce obcokrajowców to siedzieli cicho?
Odpisz
20 maja 2016, 18:57
@Piotr99: Tu nie chodzi o imigrantów.
Odpisz
20 listopada 2019, 23:31
@Piotr99: A kupywanie głosów i rozwalanie systemu edukacji?
Odpisz
13 czerwca 2017, 23:58
1. Rankingi kłamią.
2. W Rosji jest obecnie najlepszy rząd na święcie, ale będziemy mieli lepszy, jak wybierzemy Korwina.
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:19
Aktualnie Korwin jest najlepszą opcją
Odpisz
30 maja 2016, 15:31
Jakieś uga buga jest lepsze od ogarniętego, prawie że rozwiniętego państwa europejskiego? Chyba was poje#ło.
Odpisz
21 maja 2016, 13:43
Może i:-/
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2016, 16:02
No i taka ciekawostka. To są wyniki z 2015 (przedział 2014/2015) roku. Na dzień dzisiejszy (czyli przedział 2015/2016), na stronie World Economic Forum, Polska ma miejsce 106. Uganda, Ukraina czy Albania może są wyżej, ale i tak wypadamy lepiej niż Włosi, którzy zajęli 137 miejsce. Zresztą, tłumaczenie tego rankingu jest trochę niedokładne. Nie ma rankingu przejrzystości działań rządu - tylko przejrzystości kształtowania polityki.
No i ogólnie rzecz biorąc (patrząc na oba tłumaczenia)jak dla mnie jest to trochę przekłamane. Niemiecki rząd, który najpierw nalegał by przyjmować imigrantów, a teraz chce zamykać granice w całej Europie, gdzie ludzie nie ufają partii rządzącej i wychodzą na ulice z transparentami, że Merkel musi odejść, mają w przejrzystości 19 miejsce. Zresztą, Rosja. Z Rosją nikt nic nie wie, kompletnie, politycy reszty świata zastanawiają się, jak do Rosjan podejść by zrozumieć, o co chodzi. Chociaż, można uznać że jest przejrzyście. Jak powie Putin, tak się stanie :>
Odpisz
20 maja 2016, 15:21
To uczucie, że jakaś Uganda jest lepsza niż Polska.
Odpisz
20 maja 2016, 15:51
@Znajomy22: to że coś jest bardziej przejrzyste, nie znaczy że lepsze.
To prawda, że mamy syf. Ale w Ugandzie prąd ma może 10% mieszkańców, a PKB na głowę miesięcznie wynosi około 48 dolarów.
Chyba tam rządy są przejrzyste, bo ludzie nie wiedzą co się dzieje i nikt nie ma takiej wiedzy, by się o cokolwiek przyczepić ^^
Odpisz
20 maja 2016, 15:03
Dlaczego mamy wierzyć badania jakiejś zagranicznej firmy?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:01
Na świecie są 194 państwa. Czyli nie jest aż tak źle. To że o 70% z nich nikt nigdy nie słyszał to już inna sprawa.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 19:35
Super to o nas świadczy. Wolałem już Księstwo Warszawskie :I
Odpisz
23 kwietnia 2016, 19:37
@Krzyniu: #IIRPmasterrace
Odpisz
23 kwietnia 2016, 19:53
@Krzyniu: Ja I RP. XW było starsznie zadłużone przez Napoleona.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 19:58
Tylko komu my mieliśmy spłacać te długi?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:15
Francji.
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 20:16
Czekaj. Napoleon zadłużył nas u siebie?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:19
Stworzył satelickie panstwo Księstwo Warszawskie. My się zadłużyliśmy u Napoleona poprzez branie kredytów na gospodarke i armię. Wojsko nawet zmniejszało liczebność batalionów by były mniejsze żołdy dla żołnierzy.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:24
Wiem na czym to polega.
Ale po Upadku Francji długi poszły poszły niepamięć......Tak jak wolna Polska.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:29
Nope. Gdańsk się tak zadłużył, że spłacił po kilkunastu latach. Przynajmniej tak czytałem.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:14
Ku*wa. Za pierwszym razem przeczytałem jako "11 miejsce" i już się cieszyłem. A tu taki ch*j.
Odpisz