Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2017, 22:18
Kuwa od takich dzieciaków dostaję raka mózgu i tracę wiarę w ludzkość.
Odpisz
4 czerwca 2016, 10:05
Co on rurkę ciągnie?
Odpisz
22 maja 2016, 11:25
NO KU*WA JEGO MAĆ, CZY NA TEJ JE**NEJ ZIEMI SĄ JESZCZE NORMALNI LUDZIE DO KU*WY NĘDZY.
Odpisz
29 maja 2016, 09:53
Jam jest.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 07:40
Ciekawostka w Albania mają najniższe IQ niektórzy nawet 56. Dla porównania na w Europie to zazwyczaj 90
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 08:59
@urkiso123: IQ na poziomie 56.
To w ogóle możliwe?
Edit: Poszukałem i znalazłem.
W Albanii jest średnie IQ na poziomie 113 w Polsce 106.
Odpisz
22 maja 2016, 07:02
U człowieka możliwe jest posiadanie IQ poniżej 20 pkt. (upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim). Z tego co wiem taka osoba w sumie jest w stanie tylko wykonywać najbardziej podstawowe czynności (np. oddychanie).
Odpisz
22 maja 2016, 08:15
@MrStick: Czyli takie jakby warzywko? :/
Z tego co mi wiadomo osoby chore na Zespół Downa mają IQ w granicach 50.
Odpisz
22 maja 2016, 09:30
@DeadExtreme: Chyba tak, jak warzywo.
Odpisz
22 maja 2016, 11:35
O_O
Odpisz
22 maja 2016, 14:01
@YouKnowItSmellsLikeShit: W Nepalu średnie IQ nie jest wyższe niż 70
Odpisz
22 maja 2016, 13:23
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:24
Poznaję go!
To ten dzieciak zza krat :D
Odpisz
22 maja 2016, 11:36
hehe
Odpisz
22 maja 2016, 10:27
Czy mi się wydaje,czy on pali...łyżkę do herbaty?!
Odpisz
22 maja 2016, 10:35
@Fauna24: Czyli nie tylko ja zauważyłem.
Odpisz
22 maja 2016, 11:33
@Fauna24: może jadł deser i matka zrobiła zdjęcie a żeby "nie wyglądało tak słabo" dał jakiś filter żeby wyglądało jakby palił po to, żeby zaimponować kole... to znaczy dresom z klasy.
Odpisz
22 maja 2016, 11:35
@YouKnowItSmellsLikeShit: Może tak było...Nie wiadomo...
Odpisz
22 maja 2016, 11:35
było te same zdjęcie
Odpisz
22 maja 2016, 11:30
ja mieszkam w Holandii ;_;
Odpisz
22 maja 2016, 11:14
Ach.. Te dzisiejsze nastolatki :v
/s
Odpisz
22 maja 2016, 11:04
I ten filtr ;-;
Odpisz
22 maja 2016, 10:54
"Zajaralby" się łyżeczką fascynujące.
Odpisz
22 maja 2016, 09:06
"Chalo ? Biuro pana szatana daj mi tu Sławka do telefonu.
-Sławek tu ja mam dla ciebie takiego jednego debila ale prosze szybko bo on jeszcze komuś krzywde zrobi.
Odpisz
22 maja 2016, 09:45
@Snowtrooper: mohehe tak bardzo
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2016, 10:23
@Snowtrooper: Na piekło Sławka to on nie zasłużył.
Odpisz
22 maja 2016, 10:52
@Apaczek: Miałem dopisać że to jego cytat ale teraz nie moge.
Odpisz
22 maja 2016, 10:52
@Slenderowiec2012: To się zgadza.
Odpisz
22 maja 2016, 09:35
Miałem go w znajomych ;-;
Odpisz
22 maja 2016, 10:44
@Lisiasty19: Witaj w klubie...
Odpisz
24 kwietnia 2016, 11:41
Jaki pojeb! Nie wie że to flaga rosji!
Odpisz
22 maja 2016, 06:53
@kajtekk: Dokładnie co za debil.
Odpisz
22 maja 2016, 10:33
@kajtekk: Niestety ośmiu idiotów nie załapało.
Odpisz