Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2016, 21:12
Czyli II wojna światowa w skrócie.
Odpisz
2 lipca 2017, 01:46
@Krzyniu: ale że myślałam że to było tak że wszystkie kraje przeciwko Niemcą a nie po ich stronie...
Odpisz
16 lutego 2018, 21:33
@Krzyniu: >Polska
>Pomaganie 3 Rzeszy
wybierz jedno
Odpisz
16 lutego 2018, 21:37
@Filipsss: Why not both?
Odpisz
16 lutego 2018, 21:38
@Krzyniu: nie ale serio gdzie ci polacy niemcom pomagali? :/ poza tym to że WB dowodzi USA nie za bardzo pasuje albo ta hiszpania i portugalia xd
Odpisz
16 lutego 2018, 21:44
@Filipsss: Nie każdy, ale czemu by nie. Ktoś z pewnością miał znajomych.
Odpisz
2 lipca 2017, 01:49
Ale że czemu to jego syn?
Odpisz
17 września 2017, 21:01
@Taithar: Poczytaj sobie o Historii U.S.A
Odpisz
9 listopada 2017, 17:13
@Taithar: USA początkowo było kolonią angielską...
*Tak wiem, że czas*
Odpisz
9 listopada 2017, 17:19
A po rewolucji, stworzyli niepodległe państwo...
Odpisz
9 listopada 2017, 17:30
I teraz są "najbardziej" "demokratycznym" i "pokojowym" państwem na świecie
Odpisz
9 listopada 2017, 18:48
co prawda, to prawda...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:08
akurat, ameryka to jest to samo zadupie co europa, jak robił to amerykański nacjonalista to wiadomo że oni są lepsi ;) je**ć niedorozwinięte ameby (przepraszam ameby, są mądrzejsze od nich) z jankesolandi
Odpisz
8 czerwca 2016, 07:13
polska taka król taka ku*wiowa
Odpisz
6 czerwca 2016, 13:43
czemu konie płaczą?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:13
Komandor_Brytania, ty już nie grasz w szachy
Odpisz
4 czerwca 2016, 18:03
Why not?
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:22
@Komandor_Brytania: Brick OP pls nerf
Odpisz
4 czerwca 2016, 22:37
Nope! Britain strong! And it never changes!
Odpisz
4 czerwca 2016, 20:02
Najszybsza partia w szachach ever :-)
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:23
Przeczytałem Trump.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:26
pjona!
Odpisz
24 kwietnia 2016, 07:26
@Krzyniu: pjona!
Odpisz
4 czerwca 2016, 20:00
ja też
Odpisz
4 czerwca 2016, 18:04
Ktoś jeszcze chce zagrać ze mną w szachy?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:49
Ło nie. Czemu jestem królową? ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:42
Hon hon hon
Odpisz
4 czerwca 2016, 16:47
Spokojnie. Jesteś hetmanem.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:13
Właśnie...Niemcy,Dlaczego?!
Odpisz