Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

23 kwietnia 2016, 21:12

Czyli II wojna światowa w skrócie.

Avatar Taithar

2 lipca 2017, 01:46

@Krzyniu: ale że myślałam że to było tak że wszystkie kraje przeciwko Niemcą a nie po ich stronie...

Avatar Filipsss

16 lutego 2018, 21:33

@Krzyniu: >Polska
>Pomaganie 3 Rzeszy
wybierz jedno

Avatar Krzyniu

16 lutego 2018, 21:37

@Filipsss: Why not both?

Avatar Filipsss

16 lutego 2018, 21:38

@Krzyniu: nie ale serio gdzie ci polacy niemcom pomagali? :/ poza tym to że WB dowodzi USA nie za bardzo pasuje albo ta hiszpania i portugalia xd

Avatar Krzyniu

16 lutego 2018, 21:44

@Filipsss: Nie każdy, ale czemu by nie. Ktoś z pewnością miał znajomych.

Avatar Taithar

2 lipca 2017, 01:49

Ale że czemu to jego syn?

Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 21:01

@Taithar: Poczytaj sobie o Historii U.S.A

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 17:13

@Taithar: USA początkowo było kolonią angielską...
*Tak wiem, że czas*

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 17:19

A po rewolucji, stworzyli niepodległe państwo...

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 17:30

I teraz są "najbardziej" "demokratycznym" i "pokojowym" państwem na świecie

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 18:48

co prawda, to prawda...

Avatar Krzyzak_Ball

28 kwietnia 2017, 18:08

akurat, ameryka to jest to samo zadupie co europa, jak robił to amerykański nacjonalista to wiadomo że oni są lepsi ;) je**ć niedorozwinięte ameby (przepraszam ameby, są mądrzejsze od nich) z jankesolandi

Avatar Choi_Seunghyun

8 czerwca 2016, 07:13

polska taka król taka ku*wiowa

Avatar Miguelp

6 czerwca 2016, 13:43

czemu konie płaczą?

Avatar
Rico32

23 kwietnia 2016, 21:13

Komandor_Brytania, ty już nie grasz w szachy

Avatar Komandor_Brytania

4 czerwca 2016, 18:03

Why not?

Avatar
Rico32

4 czerwca 2016, 19:22

@Komandor_Brytania: Brick OP pls nerf

Avatar Komandor_Brytania

4 czerwca 2016, 22:37

Nope! Britain strong! And it never changes!

Avatar Saudi_Arabiaball

4 czerwca 2016, 20:02

Najszybsza partia w szachach ever :-)

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2016, 21:23

Przeczytałem Trump.

Avatar Krzyniu

23 kwietnia 2016, 21:26

pjona!

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2016, 07:26

@Krzyniu: pjona!

Avatar Saudi_Arabiaball

4 czerwca 2016, 20:00

ja też

Avatar Komandor_Brytania

4 czerwca 2016, 18:04

Ktoś jeszcze chce zagrać ze mną w szachy?

Avatar
lolman533

23 kwietnia 2016, 21:49

Ło nie. Czemu jestem królową? ;-;

Avatar polandball1

23 kwietnia 2016, 22:42

Hon hon hon

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 16:47

Spokojnie. Jesteś hetmanem.

Avatar KacperUE

23 kwietnia 2016, 21:13

Właśnie...Niemcy,Dlaczego?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Powodzenia

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka