Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2020, 19:59
Kiedyś jak losowali długopisem w dzienniku papierowym, to rzeczywiście była ulga, że blisko. Teraz sobie nie losują, albo generator losowy
Odpisz
26 listopada 2019, 19:06
A ja mam tak że pani mówi numerek czter...nasty i idę do odpowiedzi
Odpisz
27 stycznia 2018, 02:17
Mam ostatni numer w klasie, taki Sam jak dzien moich urodzin
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:06
Ah, kiedy na fizyce pani zaczyna "siedem..." i już mam dostać zawału, ale w końcu dodaje "naście" <3 A potem i tak mam wyrzuty sumienia, że mi ulżyło, bo 17 to mój przyjaciel XD
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 18:40
@yukiyukiyuki: sandra?
(jestem na apce i nie widze imion)
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:20
@daglasio: Nope, Kaja. Chyba mnie z kimś mylisz :D
Odpisz
30 grudnia 2017, 06:02
@yukiyukiyuki: xD
Odpisz
30 grudnia 2017, 08:58
@DAVJD: popieram
Odpisz
30 grudnia 2017, 16:26
@daglasio: zapomniałem że jesteś aktywnym użytkownikiem
Odpisz
19 grudnia 2017, 05:47
mam numer 13, i zawsze dostaję zawału jak nauczycielka zaczyna mówić "trzy"
Odpisz
15 października 2017, 21:26
20 i 22
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:45
Pozdrawiam numerki 9 i 11. (wtc confirmed)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:08
@TheMiecina: A ja 6 i 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:24
@TheMiecina: Ja mam 9 :D
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:15
@TheMiecina: Ja 9
Odpisz
6 maja 2016, 08:30
@AZKABANA: piona
Odpisz
17 czerwca 2016, 21:35
@TheMiecina: A ja pozdrawiam 13 i 15...
Odpisz
7 października 2016, 14:57
@sliwka20v: ja mam 4.
Odpisz
8 października 2016, 13:07
W tym roku szkolnym mam numer 13 (pozdrowienia dla 12 i 14), ale w przyszłym roku będę miała ponownie 14 :D
Odpisz
17 maja 2016, 18:05
A jeszcze gorzej jak ciebie weźmie
Odpisz
3 maja 2016, 15:50
ma numerek 2, a pani na biologi wzięła 1i 3
BooM
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:38
Heh numerki 7,9 dzięki za poświęcenie
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 15:27
@LudzkiGofr: Też miałem 8, ale teraz wprowadzili elektroniczny i mamy identyfikatory nie numerki
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:42
@jaccku321: jaki masz identyfikator?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 15:01
@daglasio: LUKWAJ (Identyfikator na zasadzie pierwszych trzech liter imienia oraz nazwiska, tylko nie ma polskich liter)
Odpisz
29 kwietnia 2016, 22:08
@jaccku321: łukasz wajarczuk?
Odpisz
30 kwietnia 2016, 07:22
@daglasio: Wajchert.
Odpisz
1 maja 2016, 07:44
@jaccku321: i już twoje drugie życie superbochatera uległo w gruzach bo wyjawiłeś jak sie nazywasz
Odpisz
1 maja 2016, 07:50
@daglasio: 1. Na moim profilu cały czas jest napisane.
2. >bochatera ;-;
3. Co z tego?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 09:27
Jestem ostatni
Odpisz
28 kwietnia 2016, 22:18
Ewentualnie patrzy na ciebie i bierze osobę za tobą...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:50
kill shot!
Odpisz
28 kwietnia 2016, 19:04
albo zawsze jak pani mówi siedem... i tylko się modlę żeby nie powiedziała ...naście
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:26
Podziękowania dla 3 i 5.
Szczególnie na przyrodzie, gdzie nauczycielka ma obsesję na co 5 numerze ಠ_ಠ
Odpisz