Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2017, 14:58
A-10 najlepszy same działko rozpier**li czołga XD
Odpisz
26 maja 2017, 14:58
@KontoUsunięte: najlepszy? a co on ci zrobi? informacje zbierze tylko (jest TYLKO NAJSZYBSZY) lepszy jest F-22 raptor jak nie znasz to lepiej sobie idź
Odpisz
16 listopada 2016, 18:00
Odpisz
4 maja 2016, 20:46
Dlaczemu tu nie nalepszego samolotu w dziejach, czyli Blackbirda?!
Odpisz
4 maja 2016, 21:53
jak już to najszybszego: 3.5 Macha robi swoje
Odpisz
6 maja 2016, 17:01
@avalon3440: Ale najlepszy też był
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:51
Czy tam jest thunderbolt?!
Odpisz
4 maja 2016, 20:01
@NathanDrake: Thunterbolt II dokładnie. Jest jeszcze drugowojenny P-47 Thunderbolt
Odpisz
4 maja 2016, 21:54
@avalon3440: i za co strzałka w dół
Odpisz
4 maja 2016, 22:15
@avalon3440: Mnie się nie pytaj dałem ci nawet 2 w górę.
Odpisz
4 maja 2016, 22:57
@NathanDrake: nie no, o ciebie mi nie chodzi. Czyżby strzałki w dół od kogoś za poprawny wpis dotyczący A-10? (nie mam nic do ludzi, którzy na A-10 mówią Thunterbolt, mogą nie znać P-47 albo wygodniej im tak mówić)
Odpisz
4 maja 2016, 20:28
dziewczyna 8/10 LECI do fap folderu
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:56
Nie wiem dlaczego ale P-51 w tych malowaniach przypomina mi Meserschmita (nie pamiętam jak się pisało)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:06
@FuryGaming: Messershmitt
Odpisz
4 maja 2016, 20:02
@FuryGaming: jak ._.
Odpisz
4 maja 2016, 20:04
@avalon3440: Charakterystyczny dla Messershmitta żółty dziób.
Odpisz
4 maja 2016, 20:05
@FuryGaming: no nie każda wersja Me-109 miała żółty dziób (na przykład Me-109 G6/AS czy Me-109 K14)
Odpisz
4 maja 2016, 20:08
@avalon3440: Ech , za dużo to nie wiem o samolotach i statkach , tylko bardzo dobrze znam broń piechoty i czołgi.
Odpisz
4 maja 2016, 20:11
@FuryGaming: mnie interesuje to, ciebie co innego. Każdy może napisać o czym myśli, no chyba że ma problem, że ktoś wyraził swoje zdanie
Odpisz
4 maja 2016, 20:18
@avalon3440: Są tu tacy , dzisiaj miałem z takim do czynienia , niezbyt uprzejmy , był nie tolerancyjny. Było można się tego spodziewać.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 18:59
r34
Odpisz
4 maja 2016, 18:15
Lece wam wpie**olić !¡!
Odpisz
4 maja 2016, 17:17
Powerglide? On ma siostrę?
Odpisz
4 maja 2016, 16:05
Her brother :
BRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrr
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:33
Stwierdzam, że jej brat ma największą armatę.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:32
Czuowieku to A-10. Większej nie ma.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:55
To armata ma większego brata.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:13
@FuryGaming: Generalnie generałowie dumali, jakby zwiększyć skuteczność wojsk. Generał Patton rzekł:
-Dobudujmy do działa skrzydła i dajmy mu silnik.
Eisenhover popukał się po głowie i projesk zamknięto na 50 lat. Po tym czasie odkryto go. I tak powstał A-10. Bo dobudowali samolot do działa.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:36
@korobov: Tak samo było z Sturmtigerem. (jak nie wiesz co to to wpisz w Google)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:46
@FuryGaming: Sturmtiger. Gdy chcesz wszystkich zabić. Z resztą, Tiger był jedynym człogiem niemieckim z odpowiednio wytrzymałym podwoziem.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:18
@korobov: Jakby idealnie trafił w środek czołgu (bardzo trudne zadanie dla zwykłego celowniczego) to by nie było co zbierać , nie dziwie się kaliber 380mm i to w czołgu realnym , a nie jak P-1000 czy P-1500.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:01
Kto to ex
\___/
Odpisz
25 kwietnia 2016, 09:16
@panlogin: Były chłopak.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:01
@Mleczak41: Dzięki
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:18
Jej ex powinien być B-2 , a ojcem B-52.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:02
Jakby ktoś się zastanawiał:
F-16 P-51
A-10 F-16
F-14 (nie wiem)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:04
@Fox__: F-PDHV
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:06
To jest rejestracja samolotu.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 18:07
@Fox__: Brzmi jak nazwa tego nowoczesnego samolotu.
Odpisz