Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2016, 09:12
Wszyscy piszą dlaczego ta wygrała, dlaczego ten wygrał, na kogo głosowali itp. A ja będę oryginalny nie oglądam Masterchefa.
Odpisz
1 maja 2016, 08:44
Czo to?
Odpisz
9 maja 2016, 19:12
jestem z tobą
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:45
Też nie oglądałem.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:47
@RumekFuria: To Chyba jakiś weekend odkopów!
Odpisz
25 lutego 2018, 09:01
Nom
Odpisz
25 lutego 2018, 09:28
Przeklęci Archeolodzy.
Odpisz
25 lutego 2018, 09:30
Geheh
Odpisz
14 lipca 2019, 21:18
Eh...
Odpisz
9 stycznia 2020, 17:58
Taaa....
Odpisz
25 lutego 2017, 15:09
Jak to usłyszałem to samo sobie pomyślałem.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:51
Zawodnik grubej wagi
Odpisz
15 maja 2016, 07:37
@UngrammarSoviet: Gruba Ryba
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:44
@Asasyn07: Też Gruba Ryba:
Odpisz
8 maja 2016, 11:40
Natalia przypomina mi z wyglądu Rey.
Odpisz
9 maja 2016, 15:39
Bo ją zjadła.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:29
Od kąt Natalia wygrała nie oglądam już konkursów dla dzieci na TVN
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:39
@szymonlol0: Kąt? Prosty? Nachylenia? Widzenia?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 18:09
@szymonlol0: Natalia skądów? to moja siostra cioteczna
Odpisz
5 maja 2016, 19:38
@szymonlol0: to jest podstawiane. Dają dzieciom przepisy(bo niby jakim cudem dzieci by gotowały jak w najdroższych restauracjach). Mają ponad tydzień, aby się tego nauczyć.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:41
Liczyłam na to, że wygra Kuba :^. Ale "tak bywa, że ktoś przegrywa".
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:42
@kicius23: ja też tak myślałam
Odpisz
28 kwietnia 2016, 11:05
@kicius23: to Natalia wygrała? Jakim cudem?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 11:34
@Seth_Mint: Bo jest Natalią :P.
#Samouwielbienie
A tak na serio to zrobiła danie z ciekłym azotem.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:30
@kicius23: #teamKuba
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:56
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:00
gdybym ja była Natalią spuściłabym szczeniakowi wpie@#$rdol
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:05
@MsCrazyAlex: aha?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:45
@MsCrazyAlex: Ja bym zgniótł.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:48
@Fina258: ham i prostak
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:06
@MsCrazyAlex: Usuń konto
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:29
@pero2322: no bo co
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:31
@MsCrazyAlex: No bo masz "bul dópy" Nastolateczko.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:38
@pero2322: dobra, mądrzejszy głupiemu ustępuje więc przepraszam czy coś w tym stylu i koniec kłótni.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:41
@MsCrazyAlex: Dobra nie wyzywaj mnie od głupich bo takim nie jestem
gdybym był to bym robił dalej tą kłótnie ale nieważne
ja też cię jakoś "przepraszam"
zapomnij o tym ok ?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:42
@pero2322: ok
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:56
@MsCrazyAlex: Kurde, to choroba?
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:10
@MsCrazyAlex: Tak czy siak, usuń konto.
Odpisz
12 maja 2016, 16:20
@MsCrazyAlex: Ić prec stont ciecko.
Odpisz
12 maja 2016, 20:21
@Archeologwinternetach: ?... nie bede z wami dyskutowac
Odpisz
14 maja 2016, 18:37
@MsCrazyAlex: E ale ty na poważnie czy tylko udajesz?
Odpisz
25 maja 2016, 19:41
@MsCrazyAlex: Nie łatwiej by było to zjeść?
Odpisz
15 lipca 2019, 11:28
@MsCrazyAlex: AAAA KU*WA DALEJ SIE KŁÓCIMY IDZ USUN KONTO
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:39
Zrób program, w którym występują dzieci w wieku ok. 8-11 lat. Daj mu ograniczenie wiekowe 12+.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 07:24
myślałam że Karol wygra xd
Odpisz
28 kwietnia 2016, 14:54
@Nilciaxd: Ja cały czas modliłem się żeby ten 10-latek odpadł jak najszybciej.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 13:43
no to będzie GRUBO
Odpisz
28 kwietnia 2016, 11:45
do you know what i mean
oczywiście nie w tym znaczeniu o którym wszyscy teraz pomyśleli...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:25
Brawo aż mi baterię w telefonie wyczerpalo ze śmiechu!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:24
sirycza bledy ale na komurce i nie chce mi sie pisac
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:12
@koksov6: Nikogo to nie obchodzi.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:23
dostalem szlaban od rodzicuw za to ze sie smialem w nocy
Odpisz
27 sierpnia 2016, 19:01
@koksov6: Od "rodzicuw" powiadasz...
Odpisz