Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2012, 10:58
Moja siostra miała nie ósemkę, ale dziewiątkę O.o
Odpisz
29 września 2012, 16:50
@kajko: Chyba liczyć nie umie.
Odpisz
30 września 2012, 10:42
Umie, mogę wrzucić nawet jej RTG :D
Odpisz
30 września 2012, 15:09
@kajko: To wrzuć, bo ciężko mi uwiezrzyć
Odpisz
22 kwietnia 2019, 19:57
@kajko: dalej czekamy
Odpisz
29 kwietnia 2020, 00:39
I czekamy.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 14:19
@Eliteq_PL: witaj podróżniku
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:13
Uwielbiam cofać się w czasie.
Odpisz
20 marca 2021, 00:01
@Eliteq_PL: .
Odpisz
25 listopada 2021, 23:43
@kajko: Dalej czekamy
Odpisz
1 marca 2022, 16:54
@kajko: .
Odpisz
8 marca 2022, 00:22
@kajko: Dalej czekamy ;)
Odpisz
2 kwietnia 2022, 18:08
@Marszepann: I dalej czekamy (my nie zapominamy)
Odpisz
25 kwietnia 2022, 20:16
@Marszepann: My nie zapinamy, my czekamy
Odpisz
21 sierpnia 2022, 13:37
@kajko: o kuwa zaraz wybije 10 lat a my dalej czekamy!
Odpisz
3 marca 2024, 23:18
@kajko: 2024 a my czekamy, może ta legenda kiedyś się spełni...
Odpisz
23 grudnia 2012, 14:16
on się przewrócił od czyjeś głupoty
Odpisz
29 września 2012, 08:30
hahaha... -.-
Odpisz
29 września 2012, 09:51
@KoxNaJeja: ja bym sie nie śmial jaki to musi byc ból f.u.c.k
Odpisz
30 września 2012, 20:24
@minik99: to sarkastyczny śmiech : D
Odpisz
29 września 2012, 09:54
Moja mama tak ma ;/
Odpisz
29 września 2012, 10:11
@Hank1212: wspułczucie
Odpisz
29 września 2012, 18:06
@CySiA666: Thx. Za niedługo ma być wyrwany ;d
Odpisz
29 września 2012, 10:46
to powinien być ząb głupoty
Odpisz