Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2016, 15:05
Wytłumaczy ktoś co to jest to F2P?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:49
@Pandzianikki: Free to play
#szybkość
Odpisz
5 maja 2016, 16:43
Jak to dobrze jest mieć premium w TF2 =))
Odpisz
5 maja 2016, 21:56
@Hank1212: oplaca sie kupić bo zarobilem z kart i skrzynek
Odpisz
5 maja 2016, 22:02
@ToMo39: Ja kupiłem tf2 wtedy gdy jeszcze nie był f2p, a handel w ogóle nie istniał. Chciałem po prostu pograć :b
Odpisz
6 maja 2016, 17:56
@Hank1212: ale duzo ten dodatek daje czy sie nie oplaca?
Odpisz
6 maja 2016, 19:50
@ToMo39: Można handlować i jest szansa na to że znajdziesz czapke.
Odpisz
10 maja 2016, 15:27
@Hank1212: zastanowie sie
Odpisz
5 maja 2016, 17:22
Dlatego wolę zapłacić raz i móc zdobyć wszystko, co jest w grze, niż wydawać co jakiś czas mniejsze pieniądze za skrawek gry
Odpisz
5 maja 2016, 16:47
chyba najmniejsze p2w ma teraz Black Desert Online tyle ze to B2P jest.
Odpisz
5 maja 2016, 15:36
TF2 w pigułce.
Odpisz
5 maja 2016, 13:55
Posiadacze pomalowanych gibusów łaczmy się .
Odpisz
25 kwietnia 2016, 11:58
Oprócz TF'a, tam bronie podstawowe są najlepsze.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:10
Niektóre...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:27
@Ajgorak: Nie wiem, jakie mogą być lepsze od podstawowych. Może łowca lub czarna skrzynka. Ale reszta, owszem, dodaje coś ale głównie zabiera.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:40
Detonator i Plan Ucieczki to spoko bronie...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:44
@Ajgorak: Plan Ucieczki owszem, jednak minikrytki na siebie są bardzo niebezpieczne. Detonator jest świetny jako narzędzie, jednak jako broń zwyczajnie słaby. To jak wściekłe mleko lub kryt-o-cola. To zamienniki, zależy od preferencji, co kto lubi. Jednak inne bronie np: Wyrzutnia Wolności w parze ze zwykłą Wyrzutnią Rakiet wypada bardzo słabo, pomimo licznych buffów. Jest za to fenomenalna na mvm.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 16:46
Racja... Ile masz godzin?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:47
@Ajgorak: Coś ponad 600, link do steama w opisie.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 16:47
K
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:38
Gilotyna i piaskun to też dobre połączenie.
Odpisz
5 maja 2016, 13:58
@Ajgorak: Ale prawdę mówiąc podstawowe bronie są najlepsze i praktycznie nic tego nie zmieni :)
Odpisz
5 maja 2016, 16:44
Świetna nazwa i opis klucza xD
Odpisz
5 maja 2016, 17:06
@Hank1212: Dziękuję, ale to nie ja zrobiłem. Kupiłem na rynku. Każdemu się podoba :D
Odpisz
5 maja 2016, 17:55
Uwielbiam takie nazwy przedmiotów xD Ja swojego zamrożonego agenta nazwałem Princess Luna's Dick :v
Odpisz