Screeny z nowego DLC do Wiedźmina. Wow!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2018, 22:12
Karta graficzna mi sie pali
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:50
Geralt w krainie grzybków halucynków
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 20:33
Te dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe co będzie można robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:57
@Awp_Asiimov: Ciekawe czy serce z kamienia będzie kompatybilne
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:59
@Zygarde: CDP Nie spi**olcie tego
Odpisz
3 maja 2016, 23:49
@Zygarde: na pewno bedzie bo jest to dodatek nie mod
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2016, 23:07
norkotyki psychotropy geralt z rivii ma spocone stopy
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
CO JA WLASNIE NAPISALEM.-.
Odpisz
5 maja 2016, 00:43
@lucky20: To: "norkotyki psychotropy geralt z rivii ma spocone stopy"
Odpisz
5 maja 2016, 16:51
@Fina258: dzięki niewiedzialem._.
Odpisz
3 maja 2016, 15:31
Geralt w krainie czarów ?
Odpisz
3 maja 2016, 21:19
@kacper5656: A już miałam pisać "Czyżby wiedźmak w krainie czarów" xD
Odpisz
3 maja 2016, 22:40
@kacper5656: raczej w australi
Odpisz
3 maja 2016, 21:42
Kiedy twój komputer za słabo wybuchł.
Odpisz
3 maja 2016, 14:54
Co to z stwory za 3 obrazku?
Odpisz
3 maja 2016, 14:17
Kolejne dziewuchy do zbałamucenia ;*
Odpisz
3 maja 2016, 14:12
Tak bardzo chce w to zagrać ;-;
Odpisz
3 maja 2016, 14:11
myślałem że to nowy mod do simsów ;_____;
Odpisz
3 maja 2016, 14:01
Kiedy dodatek jest lepszy od podstawki
Odpisz
3 maja 2016, 13:32
Chyba wie o co chodzi z tym winem...
Odpisz
3 maja 2016, 13:32
Jeszcze bardziej mi nie pójdzie
Odpisz
3 maja 2016, 13:25
Ja tam czekam na piątek 22:00
Odpisz
3 maja 2016, 12:59
wygląda jak Alice madness returns na niektórych screenach
Odpisz