W co ja się wpakowałem...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2016, 20:36
Hello darknes my old friend...
Odpisz
8 maja 2016, 09:16
I ten wzrok gdy się przewrócił
Odpisz
7 maja 2016, 23:11
Pozostałości po Klanie
Odpisz
7 maja 2016, 14:05
W karton gupi kocie
Odpisz
7 maja 2016, 17:27
@heraklio2: "gupi"
Odpisz
7 maja 2016, 17:28
@PanSowa12: Pierwszy raz w internetach? To było celowe przyjacielu inaczej bym edytował :)
Odpisz
7 maja 2016, 17:33
@heraklio2: PIERWSZY RAZ Q*WA
2 LATA TU JESTEM
Odpisz
7 maja 2016, 19:58
@PanSowa12: a zachowales sie odpisujac na moj komentarz jak jakas cebula :/
Odpisz
7 maja 2016, 19:31
W karton
Odpisz
7 maja 2016, 14:01
Ta mina na końcu rozwala XD
Odpisz
7 maja 2016, 18:39
@ja_i_moje_osobowosci: Ona mówi: "I co ja zrobiłem ze swoim życiem?"
Odpisz
7 maja 2016, 17:10
Odpisz
7 maja 2016, 14:19
W karton.
Odpisz
7 maja 2016, 14:13
Kot.exe przestał działać.
Odpisz