Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Tacy sami, a ściana między nami
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2016, 14:53
ubisoft kojarzy ki się najbardziej z raymanem, no i ewentualnie z resident evil
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:44
@ALKATRAZ: nie tylko tobie
Odpisz
11 czerwca 2016, 01:19
@ALKATRAZ: Resident Evil nie był od Capcomu?
Odpisz
11 czerwca 2016, 07:01
@Kuziemek: no właśnie zastanawiam się jak ubisoft może kojarzyć mu się z resident evil
Odpisz
21 czerwca 2022, 08:57
@mrklorens: mi się z asasynami głównie kojarzy. I jeszcze z Rainbow Sixem nie wiem czemu.
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:49
ostatni raz się tak bawiłem jak robiłem homonculusa
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:11
Kto jest na tyle nieśmieszny, żeby robić te komiksy ;-; (dobra, wiem, że trudno wymyślić coś 10/10 ale dżinsy..)
Odpisz