Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kusal

2 marca 2018, 15:03

hetzera nic nie przebije

Avatar Zintegrowany

26 stycznia 2017, 11:36

Avatar Predator_PL

8 grudnia 2016, 20:23

Temu pięknemy A-10 wystarczy samo działko gatlinga żeby rozpier**lic czołg ale AC-130 i tak fajniejsze ;D

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2016, 22:20

@Predator_PL: AC-130 ma swój charatker, ale A-10 na GAU-8 to coś cudnego <3

Avatar Predator_PL

9 grudnia 2016, 15:25

tru

Avatar bylejakbylegdzie

25 kwietnia 2016, 19:25

masz fajne działo i silniki, było by szkoda gdyby jeden nawalił w czasie strzelania (odrzut jest silny jak jeden taki silnik)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2016, 13:34

@chervony_cartophel: Oj czepiam. Tak jak powinna klamka w rosyhskim suvie :V

Avatar Predator_PL

8 grudnia 2016, 20:22

@avalon3440: tak jest zajebiste ALE NIE ZATRZYMA SAMOLOTU!

Avatar BorasStalkerSparty

15 czerwca 2016, 21:43

przyczepmy do działa skrzydła i silnik

Avatar StudioGrumpyCat

7 czerwca 2016, 08:12

Wielka szkoda by była

Avatar Fox__

25 kwietnia 2016, 19:29

łortog pls

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 20:01

@Fox__: BRRRRRR?

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2016, 07:03

BRRRR.

Avatar Anihilator

25 kwietnia 2016, 19:15

BRRRRRRRRRRR!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2016, 22:57

@Anihilator: BRRRR is love, BRRRRR is life <3 Dzięki adminie za zmiane tytułu :*

Avatar Anihilator

6 czerwca 2016, 23:25

miałem tylko 8 lat...

Avatar Buras

6 czerwca 2016, 23:15

I tak, moje drogie dzieci, zestrzelono MH17.

Avatar ALKATRAZ

6 czerwca 2016, 22:17

za niedługo spotkanie nato, ciekawe co na to tato, albo terroryści

Avatar ewelkapl

6 czerwca 2016, 22:57

@ALKATRAZ: Nie mam pomysłu jak nato odpowiedzieć.

Avatar
German_Shepherd

6 czerwca 2016, 22:28

Zawsze można użyć Tunguski

Avatar Aracz

Edytowano - 6 czerwca 2016, 21:20

Guten Tag

Avatar Komandor_Brytania

6 czerwca 2016, 22:13

@Aracz: But...Niemiec do Amerykanina? Gdzie tu logika?

Avatar avalon3440

6 czerwca 2016, 22:24

@Aracz: Pff... a ruska Tunguska?

Avatar avalon3440

6 czerwca 2016, 22:25

@Aracz: ew. (chyba) niemiecki Roland i jego naprowadzane wzrokowo pociski

Avatar rymbalbino

6 czerwca 2016, 21:50

Lecz on nie wie że nie wiele zrobi ruskiemu czołgowi.

Avatar Komandor_Brytania

6 czerwca 2016, 22:12

@rymbalbino: Taa...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 czerwca 2016, 22:19

@rymbalbino: Zauważ że T-72 są najczęściej rżnięte przez lotnictwo ;) Aby rozwalic ruski/radziecki czołg nie trzeba wiele

Avatar Archeologwinternetach

6 czerwca 2016, 22:12

Ten uczuć kiedy twój czołg nauczył się latać od Yody.

Avatar FuryGaming

25 kwietnia 2016, 19:17

*wkleja zdjęcie sturmtigera*

Avatar marcin3411

6 czerwca 2016, 21:11

@FuryGaming: Proszę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Północne Węgry

Nie idź!

Ikony

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka