Rzeczywiście ujął to prościej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Nwm co ze mną nie tak
Niezniszczalne
Dobra oferta
Dzieci koleżanek twojej mamy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2020, 12:17
Przeczytałem całą serię 4 razy i nadal nie mam dość właśnie z powodu takich momentów.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 14:00
ach zwiadowcy.. razem z drużyną to moje ulubione serie szkoda tylko że John Flanagan już nic nie pisze...
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2016, 14:06
@loloja: jak to nie? Teraz ma wyjsć / już wyszła kolejna część drużyny
Odpisz
30 kwietnia 2016, 21:17
@asiak125125: tak ? nic mi o tym nie wiadomo to już będzie 5
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:03
@loloja: szósta, pięć już jest od dawna
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:19
@asiak125125: co ?? jakim cudem ? z tyłu okładki pisało że są tylko 4 części drużyny ! a w mojej księgarni nic na temat 5 części nie było mowy !
Odpisz
1 maja 2016, 09:11
@loloja: poza tym jeszcze jest seria wczesne lata
Odpisz
1 maja 2016, 12:11
@nr151: też mi nic o tym nie wiadomo ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2016, 20:43
@nr151: Seria? To znaczy ile ksiąg?
Odpisz
1 maja 2016, 21:16
@Kociomaniak: jedna :')
Odpisz
1 maja 2016, 22:04
@asiak125125: A to przeczytalem
Odpisz
1 lutego 2018, 02:48
@asiak125125: teraz dwie
Odpisz
1 lutego 2018, 13:17
@kikocia3: Wow ale archeolog
Odpisz
30 kwietnia 2016, 17:49
Boję się nieuproszczonej wersji ;-;
Odpisz
1 lutego 2018, 02:50
@kapitex15: tak w sumie to nieuproszczona wersia była prostsza niż uproszczona
Odpisz
1 lutego 2018, 02:46
nieźli byli królowie clonmelu
Odpisz
11 lipca 2017, 12:00
zwiadowcy! :D 3 razy wszystkie części przeczytałem
Odpisz
29 marca 2017, 17:49
Przecież nikt tutaj nie miał z tym problemu... Prawda?
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:24
Zwiady!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:57
@Monnx: Zazdroszczę osobie która ma Zwiadowców jako lekturę szkolną.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:02
@szynszyla369: zaraz to zwiadowcy to lektura szkolna?!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:18
@szynszyla369: Ja tam nie mam tego na lekturę tylko czytałem dla wspomnień :)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:02
@ozi12: Nie. Znaczy się nie wiem. Chciałam odpisać Monnxowi ale apka coś zepsuła ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:05
@szynszyla369: on chyba usunął komentarz na który chciałeś odpisać
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 22:20
@szynszyla369: No co ty Nasza szkapa nie jest zła...
Dzieciom umarła matka, ale się cieszą na pogrzebie, bo odzyskały konia...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:22
@szynszyla369: Prawdopodobnie mamy wybrać lekturę, którą będziemy mieli czytać, ale znając moją klasę, to będzie jakaś koszmarna.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 23:56
@ozi12: Ona* Jeszcze mi tu nie zmieniajcie płci :P
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:23
@szynszyla369: mi tu
Odpisz
30 kwietnia 2016, 15:36
A ja tu siedzę i czekam by zamordować Johna za zabicie Alyss <3
Oh nie
To był spoiler
Odpisz
30 kwietnia 2016, 16:49
@miszczuyoda: A ja byłam na spotkaniu z Flanaganem i spytałem się go, dlaczego zabił Alyss <3
Odpisz
2 maja 2016, 09:07
@DaughterOfPosejdon: ja też, ale odpowiedź mnie nie ustasysfakjconowała :/
Odpisz
2 maja 2016, 09:39
@asiak125125: Mnie też, ale przynajmniej dowiedziałam się jak długo planował złamać tym nasze serca :(
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:14
Tęsknie za czasami, gdy Will był niewinnym chłopakiem :'I
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:34
tęsknie za czasami gdy sam byłem niewinnym chłopcem a ta książka do mnie przemawiała. Teraz brakuje mi w niej krwi i morderstw.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 13:06
@pan_hejter: Mam to samo. Dalej czytam, bo mimo to nadal jest za**bistą książka, poza tym odkryłem po co ludzie tworzą fora literackie - żeby móc znaleźć książki podobne do twoich ulubionych.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 16:50
Ja tęsknię za czasami, gdy Horace był niewinnym chłopakiem i Halt mógł sobie z niego żartować :')
Odpisz
30 kwietnia 2016, 16:58
@DaughterOfPosejdon: Jednakże wolę Willa :c
Strasznie się zhalcił w ostatniej części. Aż żal bylo...
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2016, 17:08
Dokładnie :( Ale na szczęście Maddie trochę go odhalciła :)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 17:11
@DaughterOfPosejdon: Odrobinę. Nic jednak nie zastąpi Alyss :/
Zapewne gdyby nie jej śmierć Will wciąż by był jakimś dzieckiem.
Choć i tak Gilan jest moją ulubiona postacią xd
Odpisz
2 maja 2016, 08:38
Kurrr... po co ja czytałem te komentarze ;_;
Spoilery bolą i nie mówię tu o tych samochodowych :/
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2016, 21:46
która to część? zwiadowców
Odpisz
1 maja 2016, 23:30
@Arturo11: królowie clonmelu
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2016, 08:40
bardzo nie śmieszno śmieszno śmieszny obrazek na odwrót
Odpisz
30 kwietnia 2016, 21:10
Zwiadowcy <3
Odpisz
30 kwietnia 2016, 20:30
Ten uczuć kiedy zerkasz w komentarze i znajdujesz tam w pi*du spoilerów ;_;
Odpisz
30 kwietnia 2016, 19:14
Bardzo logiczne stwierdzenie.
Odpisz