Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2021, 10:41
Polska to biało czerwony nie czerwono biały.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2016, 13:33
Ktoś ma na ścianie KacpraUE ;-;
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:18
Widać że Kacper ma jakiegoś zagorzałego fana. .__.
Odpisz
13 maja 2016, 19:48
musi być upośledzony
Odpisz
21 maja 2016, 22:05
SZWECJA STRONK , KACPERUE NOT STRONK
Odpisz
26 kwietnia 2016, 13:09
oh...
Odpisz
12 maja 2016, 23:58
@KacperUE: Pokój idealny prawda?
Odpisz
13 maja 2016, 17:15
Tak
Odpisz
12 maja 2016, 23:22
Mój detektor gimbopatriotów wypie**oliło w powierze
Odpisz
12 maja 2016, 23:57
@SetAbominae: Nie trzeba być gimbopatriotą żeby mieć coś takiego. Może po prostu ci się to podobać, albo możesz być patriotą ale nie takim stereotypowym z kijem w du**e co wybiłby każdego kto tylko powie coś o Polsce tylko takim prawdziwym.
Odpisz
13 maja 2016, 00:09
Nie mówię tylko o polandballu. A husaria + sałaton to 99,9999% szans na gimbopatriotę
Odpisz
13 maja 2016, 00:21
@SetAbominae: Trzeba wierzyć w ten 0,0001%.
Odpisz
12 maja 2016, 20:17
Ssajbaton ;_;
Odpisz
12 maja 2016, 20:02
i ten Sabaton w tle xd
Odpisz
12 maja 2016, 19:06
*stronk
Odpisz
12 maja 2016, 19:02
voltorb
Odpisz
12 maja 2016, 18:19
Polska moim fanem? (ma plakat szwedzki)
Odpisz
12 maja 2016, 18:21
@SwedenBall: no tak
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:12
*stronk
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:12
Ras, dfa, czy... Kacperue paczy!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 16:02
artanis na ścianie :v
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:31
I ten plakat Sabatonu...
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:02
@FuryGaming: swedish pagans
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:44
Sabaton!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 14:46
Wow
Odpisz
26 kwietnia 2016, 13:40
Dlaczego róg jest cały uwalony....
w dżemie truskawkowym?!
Na serio, to jest marnotrawstwo...
Odpisz