Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2017, 11:04
(•ε•)╯︵▃ jaka poduszka?
Odpisz
12 maja 2016, 23:14
Czy ja wiem... wiem tyle że postać na "poduszce" nie ma łokci.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 01:11
@ManiakNimf: *Biiib* Ta odpowiedź była błędna.
Postać na poduszce ma łokcie.
Odpisz
30 marca 2017, 19:07
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:55
LennyFace Wave in...
3...
Odpisz
27 kwietnia 2016, 20:55
@FoxyFox: 2
1
( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° )
( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° )
( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
27 kwietnia 2016, 23:10
@FoxyFox: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
17 maja 2016, 00:05
@polandball1: (͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 maja 2016, 16:15
Ooooo ku*wa. Jak to tu trafiło.
Odpisz
11 maja 2016, 15:03
To strona dla jakiś furry i innego ścierwa czy co? Za to powinno być 13 strzałów w tył głowy
Odpisz
19 lutego 2017, 22:51
@Tinheart: To pokemony ;-;
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:53
Plot twist-ten Gardevoir to facet.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 18:49
@Crobat: MONSTER MUSUME
myślałem że tylko ja tu to oglądam
Odpisz
26 kwietnia 2016, 18:51
@PanSowa12: Polecam też poczytać.
Odpisz
11 maja 2016, 05:12
@Crobat: więc powiadacie że jak się to nazywa?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 07:08
@Abbba: Monster Musume no Iru Nichijou.Ale jeśli chodzi o mój aktualny awek to JoJo's Bizarre Adventure:Stardust Crusaders.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 18:24
zwykła podusia
Odpisz
26 kwietnia 2016, 19:17
@chrapacz2000: W Japonii z takimi ,,zwykłymi podusiami" żenią się ludzie.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:02
@hubikstkj: lol
Odpisz
11 maja 2016, 00:16
@hubikstkj: źródło?
Odpisz
10 maja 2016, 22:19
Odpisz
26 kwietnia 2016, 22:27
Na Pyrkonie ludzie kupowali poduszki z laskami z ostrego ecchi/hentai
(To nie hejt)
Odpisz
10 maja 2016, 18:13
@LudzkiGofr: Widziałam, jak koleś na Pyrkonie kupował 3 naraz. ;____;
Odpisz
10 maja 2016, 18:31
@LudzkiGofr: ja kupiłem z yoko littner, ale póki nie mam 26 lat, to chyba mogę sobie pozwolić... chyba ;-;
Odpisz
10 maja 2016, 18:55
@LudzkiGofr: Ja bym kupił żeby spalić w lesie.
Odpisz
10 maja 2016, 20:28
@UkradliMiNick: Za rok ogarniamy i się spotkać musimy ;-;
Odpisz
10 maja 2016, 19:46
Wow tak prawdziwe że aż śmieszne
Odpisz