Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

30 czerwca 2017, 20:18

Najgorsze jest to że w szkole uczą wszystkiego i to czego nie lubisz i nie przyda ci się w życiu bo będziesz miał zawód ni ch*ja z tym powiązany i tak musisz umieć :-/

Avatar darcus

2 maja 2016, 21:44

Mówić "nie narzekaj, bo inni mają gorzej" to tak, jakby powiedzieć "nie ciesz się, bo inni mają lepiej".

Avatar erykhim44

30 kwietnia 2016, 19:00

Powtarzam. Szkoły powinny być prywatne i ten dzieciak mógłby się uczyć tego co go interesuje (i się jakkolwiek przyda), nie jak się rozmnażają pantofelki.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2016, 19:33

@erykhim44: a jeśli akurat interesuje go biologia/zoologia ?

Avatar erykhim44

30 kwietnia 2016, 19:35

To może się tego nauczyć, ale nie że chce się stać inżynierem i pokażą mu tajniki pantofelków.

Avatar Jishwa

30 kwietnia 2016, 19:39

To wtedy musi się uczyć pisać opowiadanie :v

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2016, 20:01

@Jishwa: tylko, że akurat to się w życiu przyda

Avatar Jishwa

30 kwietnia 2016, 21:17

Do czego ci się opowiadanie przyda?

Avatar
asasinpio

30 kwietnia 2016, 19:00

taki gaben nie był w Ameryce na studiach czy jak to się tam nazywa a jaki miliarder

Avatar pan_hejter

30 kwietnia 2016, 16:34

-Bill gates rzucił szkołe i jest miliarderem
-Ale on rzucił harward, a nie j*bane gimnazjum.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 19:55

"Ludzie którzy myślą że jak będą mieć wykrztałcenie to im to pomoże w życiu to debile!"
~Mati

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 19:57

Z drugiej strony skoro studenci pracują w McDonaldzie.

Avatar Usuniete_konto

26 kwietnia 2016, 19:59

"Po co pracować jak można być dresiarzem" - Seba.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 20:00

Jak lubią...
Stać ich na lepszą pracę, zważywszy że mają studia

Avatar Hyberius

27 kwietnia 2016, 11:35

jak się kończy polonistykę czy inna dupną szkołę to potem nie ma.

Avatar pan_hejter

30 kwietnia 2016, 16:32

@Hyberius: czym się różni balkon od humana?
.
.
.
.
.
Balkon utrzyma rodzine
*
Jaki jest zawód po humanie?
.
.
.
.
.
Jeden wielki zawód.

Avatar OwieczkaDawid

27 kwietnia 2016, 17:54

Już dałem pod jednym obrazkiem moją opinię o takim podejściu i nie chcę się już powtarzać.

Avatar bylejakbylegdzie

26 kwietnia 2016, 20:29

moim zdaniem po gimnazjum szkoła nie powinna być obowiązkowa, wiele mądrych ludzi idzie do liceum lub technikum tylko dlatego bo w zawodówkach patola i idioci lub nie chcą być widziani jako jedni z nich

Avatar jacek1s

26 kwietnia 2016, 21:14

@bylejakbylegdzie: Gówno prawda.

Avatar Henzej

26 kwietnia 2016, 19:50

Tak

Avatar Jasnowidz

26 kwietnia 2016, 19:51

@Henzej: Fajmy avek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka