Musi być gorąco w tym kostiumie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 sierpnia 2016, 22:06
Mnie chyba bardziej interesował ten stanik różowo-czarny :_
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:51
ken aj fap tu dis?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:58
@SzybkiTill: Tylko nie zrób tego zbyt szybko.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:59
@Sciana: człemu? ;c
Odpisz
7 maja 2016, 12:13
@SzybkiTill: bo nie ma konfitur ╮(╯▽╰)╭
Odpisz
7 maja 2016, 18:10
@SzybkiTill: Fapkościreki sie kończo ;_;
Odpisz
7 maja 2016, 23:36
@rufusx95: tło kłup nłofe
Odpisz