Sytuacja krypto-furry w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2023, 16:23
Proszę on oryginał
Odpisz
17 lipca 2021, 02:32
Pamiętam jak w wieku 12 lat obejrzałam z mamą ,,GoldenEye" (jedną z części Jamesa Bonda) i aż do trzynastego roku życia moją crush była jego szefowa, M.
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:13
Sonya Blade z MK
Odpisz
11 maja 2016, 23:59
Nick z Zootopii <3
Odpisz
9 listopada 2016, 22:54
@XpusheenX: WTF Yandere-chan?
Odpisz
10 listopada 2016, 08:28
@arenak1111: Nie ma to jak odpowiedzieć na kom z maja w listopadzie -_- A tak poza tym to się u mnie pozmieniało. Notice me Senpai (*-*)
Odpisz
11 listopada 2016, 21:47
@XpusheenX: Weź go porwij to może cię w końcu dostrzeże
Odpisz
12 listopada 2016, 23:26
@arenak1111: Nie byłabym w stanie tg zrobić
Odpisz
1 lipca 2019, 22:21
@XpusheenX: ktoś coś
Odpisz
2 lipca 2019, 08:44
@koniecnazw: yyy...mleko?
Odpisz
2 lipca 2019, 13:57
@arenak1111: *wypija łyk i wymiotuje*A tak nietolerancja laktozy.
Odpisz
2 lipca 2019, 16:14
@koniecnazw: outstanding move
Odpisz
20 maja 2018, 07:48
Mój pierwszy crush to był Loki ;-;
Odpisz
4 maja 2017, 12:38
Kim Kolwiek forever
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2016, 21:51
W moim przypadku była to Raven z ,,Młodych Tytanów" (tych oryginalnych, oczywiście).
Odpisz
27 kwietnia 2016, 21:52
@hubikstkj: No i April O'Neil z TMNT.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 23:30
@hubikstkj: Ahh... te piękne czasy gdy przychodziło się ze szkoły i włączało Teen Titans. Moja ulubiona bajka do teraz 😚. A zwłaszcza Raven i Bestia.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 00:23
@hubikstkj: O, ktoś zna TMNT :)
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:21
@Luka113: To całkiem znana marka. Założę się, że jeszcze nie jeden jejowicz mógłby sporo powiedzieć o TMNT.
Odpisz
4 września 2016, 18:22
@hubikstkj: Niby znana, ale nie tak do końca. Wielu z moich znajomych nawet nie wie, co to jest.
Odpisz
9 listopada 2016, 22:52
@Luka113: Jak można tej świetnej kreskówki nie znać?
Odpisz
17 listopada 2016, 17:53
@arenak1111: Dokładnie!
Odpisz
9 listopada 2016, 22:55
Meryl z MGS XD
Odpisz
28 sierpnia 2016, 00:23
Leonardo z TMNT... To furry czy nie? xD
Odpisz
9 listopada 2016, 22:53
@Luka113: Żółwie nie mają futra ale to dalej zwierzęta więc chyba tak.
Odpisz
27 lipca 2016, 18:37
Flash Sentry albo brat Fluttershy. Nie jestem furry jakby co.
Odpisz
10 maja 2016, 20:21
To powinno wyglądać jakoś tak
Odpisz
10 maja 2016, 20:25
@jaccku321: counterstrike jest zbyt mainstreemowy
Odpisz
10 maja 2016, 20:27
@kubczakof: Za czasów podstawówki wszyscy jarali się 1.6, a ja nie mogłem ich zrozumieć. W czasach gimnazjum tak samo z Source, a teraz z Global Offensive. Ale szczerze, to ten cs nie jest taki zły (Dobra, GO jest), złapała mnie straszna chęć na nocne maratony w 1.6 z kolegami.
Odpisz
10 maja 2016, 22:05
@jaccku321: Nie wiem czemu go jest dla ciebie słaby, bo nowy?, bo dzieci? bo ruscy? zmieniła siętylko grafika i kilka broni, a ty od razu negatywnie oceniasz
Odpisz
10 maja 2016, 22:17
@thepolishguy: *kaszel* Skiny, dzieci, ruscy, skiny *kaszel*
Odpisz
11 maja 2016, 13:25
@dustin2001: Wystarczą słowa: ''Rasz bi na hui piździet!'' i już grają dobrze, a pozatym, to nadal ludzie
Odpisz
13 maja 2016, 20:29
@thepolishguy: Wiem.
Odpisz
22 maja 2016, 16:19
@jaccku321: jestem tym 3 kolesiem
Odpisz
11 maja 2016, 15:24
Judy jest super, ma fajne podejście do życia. Ja jednak wolę podkochiwać się w Eris z Legends of Chima.
Odpisz
11 maja 2016, 14:59
Rozstrzelać
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 23:32
KU*WA TAK WRESZCIE MEMY Z NAJLEPSZEGO FILMU ANIMOWANEGO W HISTORII
inb4 sklep dla samobójców
tbw nie jestem kryptofurry, gdy na shadbase pojawiło się hentai z parką Hobbes i Nik to zablokowałem tego webma ku*wa oglądałem ten film 29 razy i rośnei z każdą nocą, nie jestem w stanie obalicz do tego, to jakby walić do rodziny kumpla :c
Odpisz
11 maja 2016, 07:28
@Polska_z4smazka: spokojnie dać ci coś na uspokojenie?
Odpisz
11 maja 2016, 08:01
@Polska_z4smazka: Najlepszego filmu? Jest niezły, ale na pewno nie najlepszy...
Odpisz
11 maja 2016, 16:12
@Nilciaxd: polecam cyjanek potasu
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:36
@Polska_z4smazka: Weź Spi***alaj (takie lekarstwo). Zwierzogród to gówno.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:08
@Fluttershy66: Daj argumenty. Bo dla mnie jest świetnie animowanym filmem ze świetnymi aktorami, wygląda niezwykle rzeczywiście i jest świetnym komentarzem na temat dzisiejszego społeczeństwa.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:16
@Polska_z4smazka: Ale spójrz na swój poprzedni komentarz.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:51
@Fluttershy66: No w sensie że lubię ten film. A ty że to gówno. To weź daj argument, bo ja dałem.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:24
@Polska_z4smazka: No to sorry.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:10
@Fluttershy66: No to elo
Odpisz
10 maja 2016, 21:42
Kochałem się w ciastku ze szreka.
Odpisz
10 maja 2016, 22:17
Shreka*
Odpisz