Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2016, 15:29
sugoi, sugoi!
Odpisz
5 maja 2016, 21:03
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 23:03
@KoziLowca: 18+
*Tu wstaw lennego*
Odpisz
6 maja 2016, 11:57
@Edward713: ( ͡° ͜ʖ ͡°) prosz
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2016, 01:14
P R O T E C T . A N D . S E R V E.
P R O T E C T R O N. O N . D U T Y.
Odpisz
5 maja 2016, 21:44
za dużo telewizji a za mało internetu
Odpisz
5 maja 2016, 20:04
Chyba było
Odpisz
5 maja 2016, 20:49
Tia, było. http://www.obrazki.jeja.pl/109720,policjant-jest-kawaii.html
Odpisz
6 maja 2016, 08:31
@kicius23: To czemu główna D:?
Odpisz
6 maja 2016, 12:44
@catprincess: A skąd mam wiedzieć? Mnue nie pytaj.
Odpisz