I tak nikt Ci nie uwierzy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2016, 14:05
śmiejecie sie z rapujących gimbusów a magik, abradab i jajonasz założyli swój pierwszy zespół w 7 klasie SP i utworzyli nowy gatunek muzyczny
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 14:05
właściwie to podgatunek
Odpisz
23 listopada 2016, 21:32
a joka spał przez ten czas
Odpisz
23 listopada 2016, 21:39
odkopałeś pół roczny komentarz
Odpisz
10 stycznia 2019, 13:29
jak mogłeś ?!
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 19:22
A tak z ciekawości spytam, czy w waszym gimnazjum / liceum czy czym tam innym, ktoś nagrywa rapsy?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 19:24
Zawsze się znajdzie taki jeden.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:00
U mnie w gimnazjum jedna osoba nagrywała. Nie wiem czemu jego kawałki zostały usunięte, ale coś znalazłem.
Guziec x Julas #Hot16Challenge
Ten, który pierwszy nawija. Julas. Miłego słuchania jak się skusisz ;)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:32
Ci to jeszcze nie tak źle... Ja znalazłem perełki. Co prawda pewnie już dawno szkołę skończyli, ale nie porzucili marzeń.
#Piekarz - #Hot16challenge
TURU #HOT16CHALLENGE
Ten Typ Mes #Hot16Challenge
No i jest jeszcze ten...
GedoO #HOT16CHALLENGE
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:13
Ten typ mes to mój kuzyn.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:46
Robiliśmy z kolegami na muzykę
Odpisz
29 kwietnia 2016, 07:18
Polecam jeszcze kanał "Kacper Grabowski raper"
Odpisz
11 maja 2016, 10:17
Popełniłam kiedyś gigantyczny błąd życiowy i byłam w związku z 17-latkiem, który był w drugiej klasie gimnazjum i nagrywał rapsy. Poznałam go w szpitalu psychiatrycznym, był tam za ćpanie. Piękna historia życiowa.
Odpisz
11 maja 2016, 17:41
Dwóch Takich - HOT 16 CHALLENGE
Ten pierwszy to mój ziomek. MuzyK się zowie. Teraz jest już w 2 liceum i wciąż nagrywa kawałki. Teraz już ze mną.
Odpisz
11 maja 2016, 18:17
Ty i hiphop?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 18:20
Tzn. mam potrójną naturę muzyczną.
1. W zespole gram na basie czystego rocka alternatywnego.
2. Z przyjacielem nagrywam electro, house i new retro wave z konsoletami djowskimi, syntezatorami, keyboardem, itd.
3. A ostatnio dołączył się do nas ten raper to my robimy podkład hip-hopowy, co nie jest trudne, a on rapuje. Dopiero zaczęliśmy, więc nic nie udostępniliśmy, ale kiedyś może zamieszczę na jeja nasze dzieło.
Odpisz
11 maja 2016, 19:09
Daj linki to sobie obejrzę tego ziomka.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 11:28
Le ja Idę do klegi
Nagrywa rapsy
japie**olepszetsan.jpg
jebpomikro.gif
wychodzę wku*wiony z jego zębem
Nienawidzę takich, a jako, że mi jeszcze wisiał 50 zł (za grę) To mu zabrałem :v stare piękne czasy
Odpisz
28 kwietnia 2016, 22:04
Bardziej by pasowało , że się nagrywa na yt
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:42
Ja znałem osobę która nagrywała dyktafonem (i w tle prawdziwy rap) jego głos który się wtapia w prawdziwy rap, przeprowadził się... jego siostrą była moja dziewczyna... była... R.I.P Paweł poległ w Friendzone
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:46
@pawel4134: (*)
Odpisz
28 kwietnia 2016, 19:39
mój znajomy to robi ;-;
są bezdennie ch**owe, ale on jego pewien że znalazł powołanie ;-;
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:42
@Krzyniu: U nas dzieje się tak samo, z tym że go wyśmiewają :v
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:53
@SpaceCore: w naszej klasie jest za dużo upośledzenia żeby ktoś go wyśmiewał ;-;
Odpisz