Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 14:05

śmiejecie sie z rapujących gimbusów a magik, abradab i jajonasz założyli swój pierwszy zespół w 7 klasie SP i utworzyli nowy gatunek muzyczny

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2016, 14:05

właściwie to podgatunek

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 21:32

a joka spał przez ten czas

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2016, 21:39

odkopałeś pół roczny komentarz

Avatar BezNicku

10 stycznia 2019, 13:29

jak mogłeś ?!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 kwietnia 2016, 19:22

A tak z ciekawości spytam, czy w waszym gimnazjum / liceum czy czym tam innym, ktoś nagrywa rapsy?

Avatar NorthKoreaBall

28 kwietnia 2016, 19:24

Zawsze się znajdzie taki jeden.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2016, 20:00

U mnie w gimnazjum jedna osoba nagrywała. Nie wiem czemu jego kawałki zostały usunięte, ale coś znalazłem.

Guziec x Julas #Hot16Challenge

Ten, który pierwszy nawija. Julas. Miłego słuchania jak się skusisz ;)

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2016, 20:32

Ci to jeszcze nie tak źle... Ja znalazłem perełki. Co prawda pewnie już dawno szkołę skończyli, ale nie porzucili marzeń.

#Piekarz - #Hot16challenge
TURU #HOT16CHALLENGE
Ten Typ Mes #Hot16Challenge

No i jest jeszcze ten...

GedoO #HOT16CHALLENGE

Avatar srarwars

28 kwietnia 2016, 21:13

Ten typ mes to mój kuzyn.

Avatar panlogin

28 kwietnia 2016, 21:46

Robiliśmy z kolegami na muzykę

Avatar RudyArab

29 kwietnia 2016, 07:18

Polecam jeszcze kanał "Kacper Grabowski raper"

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 10:17

Popełniłam kiedyś gigantyczny błąd życiowy i byłam w związku z 17-latkiem, który był w drugiej klasie gimnazjum i nagrywał rapsy. Poznałam go w szpitalu psychiatrycznym, był tam za ćpanie. Piękna historia życiowa.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 17:41

Dwóch Takich - HOT 16 CHALLENGE

Ten pierwszy to mój ziomek. MuzyK się zowie. Teraz jest już w 2 liceum i wciąż nagrywa kawałki. Teraz już ze mną.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 18:17

Ty i hiphop?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2016, 18:20

Tzn. mam potrójną naturę muzyczną.
1. W zespole gram na basie czystego rocka alternatywnego.
2. Z przyjacielem nagrywam electro, house i new retro wave z konsoletami djowskimi, syntezatorami, keyboardem, itd.
3. A ostatnio dołączył się do nas ten raper to my robimy podkład hip-hopowy, co nie jest trudne, a on rapuje. Dopiero zaczęliśmy, więc nic nie udostępniliśmy, ale kiedyś może zamieszczę na jeja nasze dzieło.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 19:09

Daj linki to sobie obejrzę tego ziomka.

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2016, 11:28

Le ja Idę do klegi
Nagrywa rapsy
japie**olepszetsan.jpg
jebpomikro.gif
wychodzę wku*wiony z jego zębem

Nienawidzę takich, a jako, że mi jeszcze wisiał 50 zł (za grę) To mu zabrałem :v stare piękne czasy

Avatar RaXen

28 kwietnia 2016, 22:04

Bardziej by pasowało , że się nagrywa na yt

Avatar pawel4134

28 kwietnia 2016, 21:42

Ja znałem osobę która nagrywała dyktafonem (i w tle prawdziwy rap) jego głos który się wtapia w prawdziwy rap, przeprowadził się... jego siostrą była moja dziewczyna... była... R.I.P Paweł poległ w Friendzone

Avatar panlogin

28 kwietnia 2016, 21:46

@pawel4134: (*)

Avatar Krzyniu

28 kwietnia 2016, 19:39

mój znajomy to robi ;-;
są bezdennie ch**owe, ale on jego pewien że znalazł powołanie ;-;

Avatar SpaceCore

28 kwietnia 2016, 20:42

@Krzyniu: U nas dzieje się tak samo, z tym że go wyśmiewają :v

Avatar Krzyniu

28 kwietnia 2016, 20:53

@SpaceCore: w naszej klasie jest za dużo upośledzenia żeby ktoś go wyśmiewał ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka