Nic mi nie jest, idę do domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Tacy sami, a ściana między nami
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2016, 22:12
Przez moment miałem "jego rezerwie ałto, a debila który to wrzucił rezerwie administracja banem" na szczęście przeżył..
[mam nadzieję że nie obraziłem wrzucającego]
Odpisz
9 maja 2016, 16:03
mówi się trudno i żyje się dalej
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2016, 14:54
Wow... Na 5 sekund serce mi stanęło. Miał dużo szczęścia. No ale on już sobie nie pojeździ. 😞
Odpisz
9 maja 2016, 14:58
@jaszczurka_PL: Miał szczęście, bo przeżył wypadek... miał pecha bo miał wypadek... Balans szczęścia jest zachowany...
Odpisz
9 maja 2016, 14:47
#Wyje**ne
Odpisz
29 kwietnia 2016, 21:28
"Gdy laska jest napalona"
Odpisz
29 kwietnia 2016, 21:05
O sk*rwesyn! Ale szczerupami rzuciło... a gość wstał i poszedł...
Odpisz