Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2016, 15:26
1. Bermudy mają kształt trójkąta.
2. Nie ma podpunktu drugiego.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2016, 15:35
@Mati129: 1. Indonezja jest trójkątem
2. ?
Odpisz
12 maja 2016, 19:05
@Mati129: 1.Nie znam się na tej części świata.
3. Teraz nie ma podpunktu 2
Odpisz
12 maja 2016, 19:13
@Syn_syna_Germanyballa: A nie lepiej wnuk_Germanyballa?
Odpisz
12 maja 2016, 19:28
@polandball1: A nie lepiej 1polandball?
Odpisz
12 maja 2016, 21:28
@Syn_syna_Germanyballa: Raczej Singapur...
Odpisz
12 maja 2016, 22:38
@polandball1: Nie dołuj mnie...
Odpisz
12 maja 2016, 23:15
A może syn_syna_syna_Germanyball zazdroszczę ci ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 06:28
@polandball1: To nie jest fajne uczucie :v
Odpisz
13 maja 2016, 07:29
To chyba oznacza że masz fejm
Odpisz
13 maja 2016, 11:57
@polandball1: :v Kazdy mi to powtarza :P Czym zasluzylam by fejm miec? xd
Odpisz
13 maja 2016, 16:03
Nie wiem ja mam 17lvl i nikt o mnie robi obrazków nikt o mnie nie mówi... smuteg jestem taki nieznany
Odpisz
13 maja 2016, 16:08
@polandball1: O mnie tysz nie robią :v
Odpisz
13 maja 2016, 16:10
ekhm... karty jejowiczów, komiksy, bohaterowie itp.?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 16:14
@polandball1: Byłam w kartach jejowiczów? Kiedy? Bochaterowie? Czego? Komiksy? Chyba nie mówisz mi o Countryballach?
Odpisz
13 maja 2016, 16:17
Nie pamiętam kto ale robił komiksy. Jejowicze lecą w kosmos czy coś. kary np Koziegłowy lub niszczyiel
Odpisz
13 maja 2016, 16:19
@polandball1: Pewnie o było podczas "przerwy" mej... Ale w kartach jejowiczach nigdy nie byłam :v
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 16:25
A tam ja nie miałam długich przerw (chyba że ban ale patrzyłem na Jeja) Fejmy przychodzą i odchodzą #Taiwan kokos Kosciogłowy niszczyiel crunky .itp
Odpisz
13 maja 2016, 16:29
@polandball1: Czyli jeszcze pamiętasz Taiwana... Według mnie nie mam fejmów :v I nie potrzebuję ich...
Odpisz
13 maja 2016, 16:37
Pamiętam wielu ludzi..
on był ch*jem i jeszcze dostawał łapki za "nic" śmiał sie z katastrofy lotniczej i ludzie go obrażali i odszedł
Odpisz
13 maja 2016, 16:41
@polandball1: To z katastrofą pamiętam lepiej niż akcję z sraniem na tory. Od tego momentu go znienawidziłam :v
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 16:44
Ja tam nie lubie ludzi-fejmy tak samo na Youtubie. Ja tam oceniam książkę po okładce nigdy go nie lubiłem. Kokos był podobny więc myślałem że był jego kontem¡
Odpisz
13 maja 2016, 17:16
@polandball1: A kokosa już nie ma? :O Muszę wieeeele nadrobić. Działo się coś ciekawego? Gdzieś tak od połowy kwietnia do dzisiaj?
Odpisz
13 maja 2016, 17:20
Fejmy po woli miej są aktywne więc jest dobrze.. widziałem Jacka. a
Odpisz
13 maja 2016, 17:43
@polandball1: a? #TeamA Czyli nic ciekawego sie dzialo :V
Odpisz
13 maja 2016, 17:47
#teamironman
Odpisz
13 maja 2016, 17:57
@polandball1: #TeamCap :v
Odpisz
14 maja 2016, 16:25
@polandball1: Ja tak się nazywam!
Odpisz
4 czerwca 2016, 23:00
#TeamJeja
Odpisz
4 czerwca 2016, 10:02
Bermudy mają trójkąt bermudzki
Odpisz
12 maja 2016, 20:58
To pewnie dlatego że nie mają tam nic innego do roboty.
Odpisz
12 maja 2016, 19:29
Idę wymienić trenera ;_;
Odpisz