Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2018, 01:14
Ta, chyba w podstawówce
Odpisz
3 maja 2016, 22:23
To raczej nie jest problem
Odpisz
1 maja 2016, 11:09
Niska ocena bo większość oceniających nie wie co to jest "akapit"... ;_;
Odpisz
1 maja 2016, 11:10
@kenway1999: Bez przesady, obrazek słaby po prostu.
Odpisz
1 maja 2016, 11:25
Albo nie masz najmniejszego problemu z płynnym czytaniem, albo nigdy nic nie musiałeś publicznie czytać.
Odpisz
1 maja 2016, 18:41
@Near1: Nie mam najmniejszego problemu z płynnym czytaniem.
Odpisz
1 maja 2016, 20:02
:)
Odpisz
1 maja 2016, 21:54
@Near1: (:
Odpisz
1 maja 2016, 12:50
A to to jest coś trudnego?
Odpisz
1 maja 2016, 13:05
@DawidThePlayer: Dla niektórych tak.
Odpisz
1 maja 2016, 13:58
@DawidThePlayer: przeczytaj cały akapit tekst po niemiecku na głos to zrozumiesz o co chodzi w obrazku
Odpisz
1 maja 2016, 14:15
A jest gdzieś napisane, że chodzi o Niemiecki?
Odpisz
1 maja 2016, 14:32
@DawidThePlayer: chodzi o czytanie więc to też się zalicza do tego
Odpisz
1 maja 2016, 15:22
Zalicza się. Autor obrazka mógł napisać wprost, że chodzi o inny język niż Polski, bo bycie dumnym z przeczytania akapitu po Polsku to coś nie tak.
Odpisz
1 maja 2016, 16:11
@DawidThePlayer: chyba że jest w 2 klasie podstawówki albo pod wpływem stresu
Odpisz
1 maja 2016, 16:46
@DawidThePlayer: Chyba, że w każdym wersie są conajmniej 3 archaizmy, wtedy każdy ma prawo się zająkać
Odpisz
1 maja 2016, 15:43
W tym nic trudnego
Odpisz
1 maja 2016, 14:41
Brawo Bożydar!
Odpisz
1 maja 2016, 11:53
"Zwycięzcom"?, a nie "zwycięzcą"?
Odpisz
1 maja 2016, 12:56
@wolwerine: Niektórzy ludzie nie ogarnęli, że mówisz dobrze...
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2016, 12:09
I do tego po angielsku :p
Odpisz
1 maja 2016, 11:51
Widze murzyna!
Odpisz
1 maja 2016, 11:53
@PISKOR_FP: noi?
Odpisz
1 maja 2016, 11:58
@bilka123bilka: jestem taki spostrzegawczy :P
Odpisz
5 maja 2016, 19:07
@PISKOR_FP: no nawet zabardzo
Odpisz
1 maja 2016, 11:20
Po czym nauczyciel/nauczycielka mówi do ciebie ,,Bardzo ładnie czytasz, jak będzie jakieś przedstawienie to będziesz tam czytał" Tak miałem...
Odpisz
1 maja 2016, 11:36
@Szymon2410: konkurs
a później jedziesz do Sosnowca bo wygrałeś i wgl
Odpisz
1 maja 2016, 11:51
@RysiekMaster: taka "nagroda"
Odpisz
1 maja 2016, 11:44
gdy pani daje ci sprawdzian w taki sposób że możesz zobaczyć ocenę :v
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2016, 11:39
ale słaba srednia
Odpisz
1 maja 2016, 11:37
W mojej klasie podczas ery telefonów to większość zatrzymuje się nawet przy słowie niepowtarzalny ;-;
Nikt nie ma dysgrafii itp.
Odpisz
1 maja 2016, 11:01
lewitująca czapka ;-;
Odpisz
1 maja 2016, 11:21
@coskreatywnego: Gdy komentarz jest smieszniejszy od obrazka.
Odpisz
1 maja 2016, 11:07
Wielkie gratulacje.
Odpisz