Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 września 2015, 20:34
Kto robi lekcje o 4 rano???
.
.
.
.
.
.
.
.
[_____] Pudło na komentarze typu "Chodzi o 16:00"
Odpisz
25 stycznia 2013, 10:52
tak
Odpisz
3 października 2012, 20:15
Ja tak robię.
Odpisz
13 października 2012, 09:42
@RochelleGoyleMH: ja nie
Odpisz
5 października 2012, 15:07
ja zaczynam, odrabiam z 10 minut i robie sobie półgodzinną przerwe
Odpisz
4 października 2012, 21:30
E tam, ja odrabiam jak od razu wrócę do domu...
False story.
Odpisz
3 października 2012, 22:01
czy ktos mi powie jak usunac obrazek nie znam sie
Odpisz
4 października 2012, 20:37
@KaVcio: Nie da się.
Odpisz
4 października 2012, 17:48
Najlepsza jest przerwa.
Odpisz
3 października 2012, 19:12
Wlasnie to zrobilam. Kilka razy. Wrocilam ze szkoly o 15:30 i ak sobi czekalam do 16:00, 17:00, 18:00... 17 minut do 18:30, lepiej zebym tego tez nie przegapila :P
Odpisz