Przypomnienie ze względu na zbliżające się lato
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2023, 18:04
Jak zaczniesz kijem machać to odleci każda
Odpisz
8 maja 2016, 16:24
KOMAR
Pan komar nic ci nie zrobi, ale zawsze lata koło ucha i bzyka frustrując, pani komar będzie cię kłuć oraz bzykać, denerwuje niemiłosiernie.
MUCHA
Lata bez powodu tam i siam, nie żądli a bzyczy, siada na jedzeniu. Jej egzystencja nie ma sensu, powinna zostać zabita bo muchy to śmiecie w owadzim społeczeństwie.
Odpisz
8 maja 2016, 16:36
Takie żule.
Odpisz
8 maja 2016, 18:20
xd
Odpisz
8 maja 2016, 20:20
W sumie to muchy mają tylko jeden plus:
Są pożywieniem dla pająków.
Odpisz
9 maja 2016, 13:57
Bzyka? *lennyface*
Odpisz
16 października 2018, 20:19
MONDRE
(ORTO SPESZJAL)
Odpisz
21 października 2017, 17:17
Gdy zobaczysz szerszenia uciekaj i wzywaj samolot z napalmem
Odpisz
30 kwietnia 2016, 14:03
>bądź mną
>siedź przy otwartym oknie
>osa wielkonosa wpada do pokoju
>a ty
>bijesz ją
>ręką
>:')
Odpisz
21 lutego 2017, 18:34
@xd_ailatan: Lepiej z półobrotu.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 17:47
@Archeologwinternetach: powiedział Chuck Norris
Odpisz
19 maja 2017, 18:59
no właśnie
Odpisz
19 maja 2017, 19:00
@xd_ailatan: na szczęśćie nie jestem kobom sory za orto
Odpisz
8 maja 2016, 16:04
Tak na prawdę wszystkie są miłe i przyjazne, żadna nie żądli bez powodu, a czasami zdarza się, że one mają cholernie wielki powód a my nie ogarniamy o co chodzi. Tylko tyle, że szerszenie i osy są bardziej niebezpieczne. I czemu uciekac akurat od szreszenia?? Przecież wy i tak jesteście cieniasy i nawet przed pszczółką uciekacie.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 16:22
@TheHunterMikiPL: Biedne szerszenie. Ludzie uciekają, bo myślą że użądlą ich. Potem żądlą, bo są smutne i lekko zdenerwowane, że ludzie nie chcą się z nimi zaprzyjaźnić. Szerszenie to też zwierzęta, one też mają uczucia.
Odpisz
9 maja 2016, 18:11
@ukr0707: mnie w tamto lato użądliła pszczoła 9 razy osa 3 razy a szerszeń 2
Odpisz
17 czerwca 2016, 18:39
@alicjaaf: To jakim cudem ty jeszcze żyjesz?!
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:45
@alicjaaf: znasz go?
Odpisz
21 lutego 2017, 18:32
@alicjaaf: Myślisz, że nie widać, iż zmyślasz.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 21:46
Pozdrawiam osoby, które tak jak ja męczą się wiosną i latem, bo osy zechciały założyć gniazda obok twojego okna... Kilkanaście razy w roku... W tych samych miejscach ;__;
Odpisz
9 maja 2016, 06:50
@Catastrophe: Mi to osy chcą zakładać gniazda na głowie ;-;
Odpisz
8 maja 2016, 23:01
pszczoła nie jest agresywna? Idę z kolegą koło paszy,czy nie wiem jak to się zwie i naiurwiaja na nas te je**ne owady ;-;
Odpisz
8 maja 2016, 22:15
Nie zapominajmy o bąkach i messerschmidtach...
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:08
Demoniczne ikonki z facebooka....
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:15
@pan_totodile: gorsze od szerszenia
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:17
I ich...
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:39
@pan_totodile: Tylko nie oni
Odpisz
30 kwietnia 2016, 12:29
@polandball1: Co to za magowie?
Odpisz
30 kwietnia 2016, 13:14
@kamykPL: Popytaj starych wyjadaczy.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 13:23
@kamykPL: Jakieś postacie... Był duży spam tym
Odpisz
30 kwietnia 2016, 14:49
@pan_totodile: To się dowiedziałem...
Odpisz
8 maja 2016, 18:27
@polandball1: ONI są zawsze na jeja
Odpisz
8 maja 2016, 22:00
@pan_totodile: To są też że snapchata
Odpisz
8 maja 2016, 18:00
Właściwie to szerszenie nie atakują bez powodu. Jeśli masz wyje**ne na niego to on będzie miał wyje**ne na ciebie. Chyba że masz coś słodkiego wtedy spi***alaj jak najszybciej.
Odpisz
8 maja 2016, 21:10
@PsychodelicznaKoza: bardzo ku*wa potwierdzone info jak szedłem se raz ulicą to dwa bez powodu mnie goniły normalnie jak kibole po sterydach z poloni
Odpisz
8 maja 2016, 21:17
@Andrzejdupa: Albo miałeś coś z cukrem albo je czym wku*wiłeś
Odpisz
8 maja 2016, 20:44
Do mnie lgną osy.
Zamykam je po 3 w słoikach i karmie spadzią.
Potem przekazują to swoim dzieciom i one na mnie siadają i piją mój pot.
Kiedyś na ręce miałam ich z 5.
I one łaskoczą.
I nogę im nawet niszczyć gniazda, ale nie zaatakują bo mnie znają
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:42
Co do pszczoly...
najwaznejsze jest to ze zapyla niektore drzewa dajac nam tlen...
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 16:38
@Jedenzwielu: Gdyby nie było drzew, zawsze mamy oceany, które też dają tlenu. Gorszym problemem byłby głód (brak roślinek xc). Ja też bym nie żyła x'((
Odpisz
8 maja 2016, 17:39
@Jedenzwielu: akurat większość tlenu w atmosferze pochodzi z wód. Bo skąd tlen w zimie? ;D
Odpisz
8 maja 2016, 18:37
@Sir_Snoge: 1 część twojej teorii jest dobra. Ale serio? Według ciebie zima trwa w tym samym czasie na całej planecie?
Odpisz
8 maja 2016, 18:43
@MatiF: Tlen nie przemieszcza się w takich prędkościach, aby mógł w tydzień znaleźć na drugim końcu Ziemi. Poza tym, gdyby tlen przemieszczał się na Ziemi, to podczas zimy byłoby nam duszno ;) A jakoś nie zauważam jakichś zmian z gęstości powietrza.
Odpisz
8 maja 2016, 18:19
i tak nie rozróżniam.
Odpisz
8 maja 2016, 18:10
Szybkie info: Szerszeń ma słabszy jad od pszczoły i osy.
Odpisz
8 maja 2016, 17:51
do zabicia 1szerszenia ginie max5000 pszczół do zabicia osy 50lub 10mim ja ugotuja pszczola po urzadleniu umiera osa i szerszen nie do tego gryza. ugryzienie lub urzadlenie szerszenia moze byc smiertelne gdy on jadl padline i ma jad trupi w organizmie tak ze sugeruje szerszeni nie irytowac...
sb napisalem zeby ktos sb przeczytal hihi
Odpisz