Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotlet25

3 października 2023, 18:04

Jak zaczniesz kijem machać to odleci każda

Avatar
RhobarIII

8 maja 2016, 16:24

KOMAR
Pan komar nic ci nie zrobi, ale zawsze lata koło ucha i bzyka frustrując, pani komar będzie cię kłuć oraz bzykać, denerwuje niemiłosiernie.

MUCHA
Lata bez powodu tam i siam, nie żądli a bzyczy, siada na jedzeniu. Jej egzystencja nie ma sensu, powinna zostać zabita bo muchy to śmiecie w owadzim społeczeństwie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Quakah

9 maja 2016, 13:57

Bzyka? *lennyface*

Avatar SongManka510

16 października 2018, 20:19

MONDRE
(ORTO SPESZJAL)

Avatar Filipsss

21 października 2017, 17:17

Gdy zobaczysz szerszenia uciekaj i wzywaj samolot z napalmem

Avatar xd_ailatan

30 kwietnia 2016, 14:03

>bądź mną
>siedź przy otwartym oknie
>osa wielkonosa wpada do pokoju
>a ty
>bijesz ją
>ręką
>:')

Avatar Archeologwinternetach

21 lutego 2017, 18:34

@xd_ailatan: Lepiej z półobrotu.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2017, 17:47

@Archeologwinternetach: powiedział Chuck Norris

Avatar bartek75_

19 maja 2017, 18:59

no właśnie

Avatar bartek75_

19 maja 2017, 19:00

@xd_ailatan: na szczęśćie nie jestem kobom sory za orto

Avatar TheHunterMikiPL

8 maja 2016, 16:04

Tak na prawdę wszystkie są miłe i przyjazne, żadna nie żądli bez powodu, a czasami zdarza się, że one mają cholernie wielki powód a my nie ogarniamy o co chodzi. Tylko tyle, że szerszenie i osy są bardziej niebezpieczne. I czemu uciekac akurat od szreszenia?? Przecież wy i tak jesteście cieniasy i nawet przed pszczółką uciekacie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Maszterek583

3 grudnia 2016, 15:45

@alicjaaf: znasz go?

Avatar Archeologwinternetach

21 lutego 2017, 18:32

@alicjaaf: Myślisz, że nie widać, iż zmyślasz.

Avatar Catastrophe

Edytowano - 8 maja 2016, 21:46

Pozdrawiam osoby, które tak jak ja męczą się wiosną i latem, bo osy zechciały założyć gniazda obok twojego okna... Kilkanaście razy w roku... W tych samych miejscach ;__;

Avatar GetRekt_MLG

9 maja 2016, 06:50

@Catastrophe: Mi to osy chcą zakładać gniazda na głowie ;-;

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2016, 23:01

pszczoła nie jest agresywna? Idę z kolegą koło paszy,czy nie wiem jak to się zwie i naiurwiaja na nas te je**ne owady ;-;

Avatar panther500

8 maja 2016, 22:15

Nie zapominajmy o bąkach i messerschmidtach...

Avatar pan_totodile

30 kwietnia 2016, 11:08

Demoniczne ikonki z facebooka....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar NATAZIEM1

8 maja 2016, 18:27

@polandball1: ONI są zawsze na jeja

Avatar rafal603

8 maja 2016, 22:00

@pan_totodile: To są też że snapchata

Avatar PsychodelicznaKoza

8 maja 2016, 18:00

Właściwie to szerszenie nie atakują bez powodu. Jeśli masz wyje**ne na niego to on będzie miał wyje**ne na ciebie. Chyba że masz coś słodkiego wtedy spi***alaj jak najszybciej.

Avatar Andrzejdupa

8 maja 2016, 21:10

@PsychodelicznaKoza: bardzo ku*wa potwierdzone info jak szedłem se raz ulicą to dwa bez powodu mnie goniły normalnie jak kibole po sterydach z poloni

Avatar PsychodelicznaKoza

8 maja 2016, 21:17

@Andrzejdupa: Albo miałeś coś z cukrem albo je czym wku*wiłeś

Avatar AZKABANA

8 maja 2016, 20:44

Do mnie lgną osy.
Zamykam je po 3 w słoikach i karmie spadzią.
Potem przekazują to swoim dzieciom i one na mnie siadają i piją mój pot.
Kiedyś na ręce miałam ich z 5.
I one łaskoczą.
I nogę im nawet niszczyć gniazda, ale nie zaatakują bo mnie znają

Avatar Jedenzwielu

30 kwietnia 2016, 11:42

Co do pszczoly...
najwaznejsze jest to ze zapyla niektore drzewa dajac nam tlen...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 maja 2016, 16:38

@Jedenzwielu: Gdyby nie było drzew, zawsze mamy oceany, które też dają tlenu. Gorszym problemem byłby głód (brak roślinek xc). Ja też bym nie żyła x'((

Avatar Sir_Snoge

8 maja 2016, 17:39

@Jedenzwielu: akurat większość tlenu w atmosferze pochodzi z wód. Bo skąd tlen w zimie? ;D

Avatar MatiF

8 maja 2016, 18:37

@Sir_Snoge: 1 część twojej teorii jest dobra. Ale serio? Według ciebie zima trwa w tym samym czasie na całej planecie?

Avatar Sir_Snoge

8 maja 2016, 18:43

@MatiF: Tlen nie przemieszcza się w takich prędkościach, aby mógł w tydzień znaleźć na drugim końcu Ziemi. Poza tym, gdyby tlen przemieszczał się na Ziemi, to podczas zimy byłoby nam duszno ;) A jakoś nie zauważam jakichś zmian z gęstości powietrza.

Avatar Pepcio_Chlebcio

8 maja 2016, 18:19

i tak nie rozróżniam.

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2016, 18:10

Szybkie info: Szerszeń ma słabszy jad od pszczoły i osy.

Avatar konro107

8 maja 2016, 17:51

do zabicia 1szerszenia ginie max5000 pszczół do zabicia osy 50lub 10mim ja ugotuja pszczola po urzadleniu umiera osa i szerszen nie do tego gryza. ugryzienie lub urzadlenie szerszenia moze byc smiertelne gdy on jadl padline i ma jad trupi w organizmie tak ze sugeruje szerszeni nie irytowac...

sb napisalem zeby ktos sb przeczytal hihi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Przyszłość jest piękna

To musiało być męczące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka