Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jumper112

10 maja 2016, 08:00

Ja zamiast r mówię r

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 18:00

@Jumper112: Ja też, widzisz jaka dziwna przypadłość.

Avatar Ja_to_normal_serio

23 lipca 2023, 13:08

@Jumper112: powiedz wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca

Avatar bionic2000

30 kwietnia 2016, 20:26

Mam kolege co zamiast r mówi l, ma na imie krystian.

Avatar shizofrenik

30 kwietnia 2016, 20:41

@bionic2000: Ja mówię h zamiast R. Pathyk here.

Avatar ewelkapl

3 stycznia 2017, 16:50

@shizofrenik: Powiedz "rój".

Avatar Rafik005

25 marca 2017, 20:25

@shizofrenik: Pathyk Hehe (Hehe w sensie że Here)

Avatar kacper5656

11 maja 2016, 20:20

spiejdalar

Avatar zjarany_derp

30 kwietnia 2016, 21:33

Ja kiedyś zamiast W mówiłem H. Wujek nie był zadowolony...

Avatar Stevenunivers

10 maja 2016, 19:42

@zjarany_derp: Hujek

Avatar zjarany_derp

10 maja 2016, 20:02

@Stevenunivers: Dokładnie

Avatar Stevenunivers

10 maja 2016, 23:04

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 16:43

Też nie wymawiam R, kiedyś było to słychać ale chodziłem na zajęcia logopedyczne i nikt na to nie zwraca uwagi. Moje R to jakby Y

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 16:55

To powiedz " Chór "

Avatar daglasio

10 maja 2016, 15:28

dlaczego tyle osób ma wade wymowy?!?!

Avatar AZKABANA

10 maja 2016, 14:27

Takich ludzi powinno się leczyć.
Są po prostu głupsi i nie ogarniają istnienia R

Avatar MineDan

10 maja 2016, 15:27

@AZKABANA: nie głupsi, ja też kiedyś nie wymawiałem r a teraz nie mam z tym problemu

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

10 maja 2016, 18:38

@AZKABANA: Nie są głupsi, ale niesamowicie wku*wiają

Avatar Xcarn

10 maja 2016, 06:06

Ją sam nie wymawiam R więc obrazek tak jakby mnie trochę obraża

Avatar daglasio

10 maja 2016, 06:21

@Xcarn: a powiedz chór

Avatar Xcarn

10 maja 2016, 12:28

@daglasio: chól

Avatar BruceWayne

10 maja 2016, 14:55

@Xcarn: Trochę dystansu, też nie wymawiam R ale nie obrażam się jak ktoś o tym wspomni.

Avatar kobraj11

10 maja 2016, 09:26

ja zamiast r mówię L

Avatar Volny

10 maja 2016, 08:57

Ja jak byłem malutki to zamiast "f" mówiłem "h"... Więc trochę dziwnie to brzmiało kiedy próbowałem powiedzieć "fuj"

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2016, 20:53

Ja mówię j zamiast r ...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Komandor_Brytania

10 maja 2016, 07:22

Zesłanie na plantację cukru :v

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 07:48

powiedz chór

Avatar Mijak

Edytowano - 10 maja 2016, 07:44

Bardzo* dawno ktoś spróbował tego ze mną. I dałem się nabrać, bo wtedy jeszcze nie znałem tego słowa ;-;

(*) Tak, bardzo. Nie "bajdzo". W międzyczasie nauczyłem się poprawnej wymowy :v

Avatar KennySAWP

10 maja 2016, 07:29

Też tak mam. Wszyscy się ze mnie robią bekę :(

Avatar CichyCichacz

10 maja 2016, 07:11

Ja tak miałem

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 09:47

nie wiem czemu... ale wku*wiają mnie tacy ludzie :|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie zadzieraj z bobrami

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka