Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2016, 17:26
ja mój nick to : kub405
Odpisz
1 września 2016, 22:02
@kapkan: PIER**LISZ
Odpisz
5 grudnia 2016, 12:54
@kapkan:
Odpisz
1 maja 2016, 09:43
kto gra w tą gre?
Odpisz
29 maja 2016, 10:47
@clikclikCLIK: Ja
Odpisz
30 maja 2016, 21:23
@clikclikCLIK: Ludzie
Odpisz
30 maja 2016, 23:58
@Ajgorak: hmmm ciekawe
Odpisz
30 maja 2016, 19:12
A tak z innej beczki.
Jest ktoś kto może mi wytłumaczyć jaki jest sens używania lkm'a rozstawianego Tachanki?
Odpisz
30 maja 2016, 21:57
lkm mega sytuacyjny, raz nie potrzeby raz może pomóc. Ma sporą penetracje przeszkód i można fajnie czasem przygwozdzic przeciwnika ciągłym ogniem. Postać ogólnie bezużyteczna bardzo często
Odpisz
30 maja 2016, 20:11
Nie ogarniam
Odpisz
30 maja 2016, 19:12
zawsze współczułem kotowi i w każdym odcinku mu kibicowałem
Odpisz
30 maja 2016, 19:13
@ALKATRAZ: Ja też
Odpisz
30 maja 2016, 19:03
Blitz jest za**bisty :v Ale ze Smokiem i Pulsem ma małe szanse...
Odpisz
30 maja 2016, 19:10
@Komandor_Brytania: Pulsa znerfili
Odpisz
30 maja 2016, 19:14
Nie zauważyłem xd Gra mi się nim tak samo dobrze jak kiedyś xd
Odpisz
30 maja 2016, 19:16
@Komandor_Brytania: Te urządzonko do wykrywania pulsu ma trochę mniejszy zasięg
Odpisz
30 maja 2016, 19:24
Ah...to nie jest aż tak źle
Odpisz
30 kwietnia 2016, 23:11
ja tylko rogue spear grałem i tam walki to były takie że się zakładało ładunki wybuchowe na drzwi co zabijało campera obok drzwi a potem wpadamy do pokoju i kto pierwszy strzeli
Odpisz
30 kwietnia 2016, 23:41
@bylejakbylegdzie: Ja grałem w Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 na PC.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:56
True
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2016, 22:56
(rozdwojony komentarz, przewijaj dalej)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:21
nierozumiem jak jest się z tarczą to ma się władze
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:30
@clikclikCLIK: Dopóki nie wpadniesz na C4
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:35
@Bilolus1: niby tak zawsze można uciec
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:38
@clikclikCLIK: C4 przylepia się do tarczy, a zresztą nie zdążysz .
Odpisz
30 kwietnia 2016, 22:43
@Bilolus1: dobra niegram za często tarczą
Odpisz
1 maja 2016, 00:18
@clikclikCLIK: Poza tym zawsze masz tylko frontową czesc swojego ciala oslonieta wiec mozna po plecach i po bokach
Odpisz
1 maja 2016, 07:06
@Bilolus1: C4 nie przylepia się do tarczy :V
Odpisz
1 maja 2016, 07:54
@JPsoldier: dlatego wchodzi się ostrożnie
Odpisz
1 maja 2016, 12:18
@clikclikCLIK: To sie wyczekuje .I tak oni muszą przyjsc wiec co to za problem rzucic C4 w przejsciu
Odpisz
1 maja 2016, 13:09
@Gal_Anonim: Przylepia, udało mi się tak kilka razy rozwalić Montanga
Odpisz
1 maja 2016, 15:45
@Bilolus1: To prawdopodobnie bug, zobacz sobie: R6:siege mythbusters
Odpisz
1 maja 2016, 15:58
@Gal_Anonim: W takim razie mój błąd ;v, już obczaiłem sobie .
Odpisz
2 maja 2016, 18:17
@JPsoldier: jest wiele przejść geniuszu
Odpisz
2 maja 2016, 20:54
@clikclikCLIK: I tylko jeden ladunek c4 ?
Odpisz
2 maja 2016, 22:11
@JPsoldier: tak
Odpisz