Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 14:33

Ja jestem lepszy od wszystkich moich znajomych w każdą grę jaką grają ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 22:05

@TheHunterMikiPL: >dzień
> od 7 miesięcy mogą się zmienić różne rzeczy (np. kupuje sobie z kolega gre i on jest lepszy ode mnie więc komentarz jest już nieaktualny)

Avatar TheHunterMikiPL

8 lutego 2017, 22:10

I to jest wielki problem i powód do denerwowania? A zwłaszcza, że on w komentarzu opisał swoją sytuację i nie ma znaczenia, czy twoja jest aktualna.
A nawet jeśli, to kurna nie można normalnie powiedzieć, że teraz jesteś już noobem?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 maja 2016, 22:50

To teraz spróbuj zagrać z typowymi graczami Cs w rainbow six siege, oczywiste że wygrasz [sam próbowałem, oni ruschowali z przyzwyczajenia, a nam wystarczyła jedna mina kapkana do wywalenia wszystkich naraz XD]

Avatar alicjaaf

9 maja 2016, 18:18

było

Avatar Hank1212

8 maja 2016, 15:09

Zawsze gdy chcę przyszpanować mam gówniane staty, a gdy gram 4fun to mam świetne staty. Coś tu jest zdecydowanie nie tak ;-;

Avatar kcelej21

9 maja 2016, 00:02

@Hank1212: stres?

Avatar Hank1212

9 maja 2016, 06:11

@kcelej21: Pewnie tak.

Avatar the_endrju

8 maja 2016, 22:57

Zabójstwa i śmierci na minusie? - Aha

Avatar GetRekt_MLG

Edytowano - 8 maja 2016, 16:36

Moi znajomi tak wujowo grają we wszystko, że co-opy są nieprzyjemne, a przeciwko nim zawsze wygrywam ;-;

Avatar Spooky

8 maja 2016, 15:56

Tru f ch*j

Avatar Sebzer

Edytowano - 8 maja 2016, 15:04

w 2 przypadku 45 asyst ale na to juz nikt nie patrzy

Avatar Aracz

1 maja 2016, 12:07

Specjalnie robię screeny albo daję powtórki jak gram sam, żeby udowodnić że potrafię grać a nie tylko czasami "szczęśliwa gra" xD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 kwietnia 2016, 23:04

W moim przypadku wygląda to tak:

Gdy gram w battlefield, call of duty itp.: 25 zabójstw 2 śmierci

Gdy gram w CS: 4 zabójstwa 20 śmierci

Avatar polandball1

1 maja 2016, 01:28

tru

Avatar Szczyt_jeja

Edytowano - 1 maja 2016, 09:29

Ja mam te lepsze staty w cs, tak słabe miałem tylko w Rainbow Six Sicz. Dobrze że nie kupiłem tej gry.

Avatar AdolfKitler

1 maja 2016, 07:53

gram w tf2 ze znajomymi
30kill 2dead
gram overwatch ze znajomymi
1kill 845dead

Avatar ghostarcher

1 maja 2016, 00:15

Ja mam tak samo. Tyle że nie gram ze znajomymi. Nie mam znajomych

Avatar JPsoldier

Edytowano - 1 maja 2016, 00:12

Gdy grasz sam i grasz bardzo dobrze bo jestes w formie , i nagle enemy wyzywają ci od haxow a ty im piszesz , ze nie masz a twoj własny team im zaczyna wierzyc i ciebie kickują ._.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2016, 23:36

4z
20s

4
20

42
0

420
blazer confirm'd

Avatar jacek1s

30 kwietnia 2016, 23:00

- 40 asyst bo kolega chuy wszystko dobijał!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ostry ten sędzia

Co za przypadek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka