Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2017, 16:50
Zarombiście
Odpisz
29 października 2016, 20:50
Na IOS jest więcej podróbek gier niż na Androidzie
Odpisz
30 maja 2016, 18:13
Mam Windows Phone :)
Odpisz
14 lipca 2016, 02:04
@Monster_: zaskoczę cię
Nikogo to nie obchodzi jakiego smartfona używasz
Odpisz
14 lipca 2016, 02:43
@Adgos: Wiem...
Odpisz
14 lipca 2016, 11:07
@Monster_: Skoro wiesz to po kiego grzyba to piszesz
Odpisz
6 czerwca 2016, 13:43
Tia. A pewna firma oskarża telefony z Adroidami. Przez co Adroidów może już nie być.
Odpisz
30 maja 2016, 18:09
mam roota więc żadne update mi tel nie rozjebią
#rootmasterrace
Odpisz
30 maja 2016, 18:33
@kasjan132pl: Też mam bo Kingroota nie było ;-;
Odpisz
30 maja 2016, 18:46
@CEzikMaj: jest kingroot
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 19:01
@Miguelp: Galaxy Core LTE nie ma (niech ktoś mi zmieni tego szrociarza na G S5!!¡!¡!¡!¡!¡¡!!¡!!!!!!¡).
Odpisz
30 maja 2016, 19:11
@CEzikMaj: weź plik apk z chomikuj
Odpisz
30 maja 2016, 23:02
@Miguelp: Nie o to chodzi.
Odpisz
31 maja 2016, 09:35
@CEzikMaj: aha nie apka nie ma roota do twojego telefonu?
Odpisz
31 maja 2016, 12:37
@Miguelp: Dokładnie. Ale zmieniam niedłigo telefon na starszy S5
Odpisz
31 maja 2016, 17:08
@kasjan132pl: przybijesz piątkę?
Odpisz
31 maja 2016, 22:01
@CEzikMaj: napisz do twórców
Odpisz
1 czerwca 2016, 00:50
@Miguelp: Ale jestem ze swoim telefonem na 200 pozycji oczekujących na roota.
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:30
@CEzikMaj: aha to powodzenia
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:31
@Miguelp: Już i tak mam prawdziwego robionego Odinem.
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:23
@CEzikMaj: aha
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 18:04
Prędzej zdechnę próbując ich powstrzymać niż będę używał Iphonowego gówna.
PS: Odnosząc sie do tytułu.
~Dexterek, 2016
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 18:12
@Dexterek: POMYŁKA, sory
Odpisz
30 maja 2016, 23:32
@Monster_: Wybaczam, idź w pokoju
Odpisz
30 maja 2016, 20:25
A ktoś przeczytał cały artykuł? Oni chcą żaby Android był goły przy kupnie urządzenia. Mnie też wqurviaja te zainstalowane na stałe apki.
Odpisz
30 maja 2016, 22:43
@MRozu_ma_jeja: Tylko miesce zajmujaą!
Odpisz
30 maja 2016, 21:26
wait what ????!!!!
Odpisz
30 maja 2016, 21:16
ios> windows phone> android
Zawsze.
Odpisz
30 maja 2016, 22:40
ulepsze twoj pomysl
android>windowsphone>ios
Odpisz
31 maja 2016, 07:22
@rafal603: ulepsze twój pomysł:
Apki: IOS > AND > WP
Wygląd: WP > IOS > AND
System: AND > WP > IOS
Innymi słowy: AND = IOS = WP
Odpisz
1 czerwca 2016, 09:33
dobrze gadasz polać ci
(Tylko zamiast system powinna być kompatybilnosc 😉)
* polewa*
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:13
@Adgos: Yeah...
Odpisz
1 maja 2016, 18:22
Android > Windows
(( Z oboma mam do czynienia ))
Odpisz
1 maja 2016, 18:24
@FreezyPop: Android >Windows>Apple>inne systemy.
Odpisz
1 maja 2016, 18:30
jak juz to ios
apple to nie system
Odpisz
1 maja 2016, 18:32
@BlackNinja77: Oj tam, oj tam.
Odpisz
1 maja 2016, 18:44
To tak jakbyś powiedział "Sedan > Van > BMW" :p
W dodatku to od osoby zależy jaki woli system. Ja lubię androida za otwartość, Ios za prostotę, za WP chyba nawet nie mam za co lubić :/
Odpisz
1 maja 2016, 18:46
Teraz na smartphony jest Windows 10.
Odpisz
1 maja 2016, 18:48
Oj, drobna pomyłka :)
I żeby nie było: z każdym systemem miałem do czynienia.
Odpisz
1 maja 2016, 21:37
WP ku*wa nie jakieś androidy i tak to ja doniosłem do UE.
Odpisz
1 maja 2016, 22:07
Chyba Windows 10 :/
Słaby troll.
Odpisz
30 maja 2016, 18:11
przecież to internet Explorer u niego jest dopiero 2014 rok
Odpisz
30 maja 2016, 18:15
@kasjan132pl: 2004*
Odpisz
30 maja 2016, 18:19
@Abbei_The_Toy_Maker: 1994*
Odpisz
30 maja 2016, 18:21
*100 p.n.e
Odpisz
30 maja 2016, 18:23
○○ p.n.e.
Odpisz
30 maja 2016, 18:26
@PISKOR_FP: *200 p.p.n.e.
Odpisz
30 maja 2016, 20:34
@Abbei_The_Toy_Maker: (miało być nieskończoność)
Odpisz
30 maja 2016, 20:55
@PISKOR_FP: Nie przypominało. Łapaj ∞
Odpisz
30 maja 2016, 21:13
@Abbei_The_Toy_Maker: dzięki... szkoda tylko że na mobilnej jestem i złapać nie mogę
Odpisz
30 maja 2016, 20:18
Unia Europejska to błąd w matriksie...
Odpisz
30 maja 2016, 19:42
Nienawidzę IPhone'ów... Nie, nie i jeszcze raz nie.
Odpisz
30 maja 2016, 19:22
NIEEEEEE!!!KU*WA!
Odpisz
30 maja 2016, 18:43
Śmierdzi jabłkami
Odpisz
30 maja 2016, 18:46
@Loriess: ja właśnie jem jabłka
Odpisz
30 maja 2016, 18:40
Dla mnie android jest fajny.
\____/
Odpisz