Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Co to takiego?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 20:39
*o zaporę Hoveer'a
Odpisz
17 maja 2016, 20:38
aha
Odpisz
17 maja 2016, 22:18
@MasterK007: zgiń.
Odpisz
17 maja 2016, 16:38
wrongside of heaven
Odpisz
1 maja 2016, 20:48
Trochę życie weterana w USA....
Odpisz
1 maja 2016, 20:51
@drzewiec: w Polsce*
Odpisz
1 maja 2016, 20:51
W Polsce jeszcze wytrzymają,w USA stanowią większości bezdomnych.
Odpisz
1 maja 2016, 20:55
@drzewiec: Większość z nich popełniło samobójstwo.
Odpisz
4 maja 2016, 18:05
@jacek1s: To też. Ciekawe czy krzyżowcy też tak mieli...
Odpisz
4 maja 2016, 18:44
@drzewiec: To zupełnie inni ludzie, a co za tym idzie inny tok myślenia.
Odpisz
16 maja 2016, 17:05
@drzewiec: w sumie żołnierz od zawsze po wojnie był biedny dopóki nie powstała armia zawodowa
Odpisz
16 maja 2016, 22:05
@drzewiec: Wrong Side of Heaven?
Odpisz
1 maja 2016, 20:48
Strasznie mi sie spodobalo jak pomoglem Boomerom ze starym bombowcem, i w trakcie walk o zaborem zaczeli bombardowac pozycje wroga
Odpisz
16 maja 2016, 17:44
@Polak123pl: Jak wgrałeś kilka modów na grafę to było epicki
Odpisz
16 maja 2016, 17:48
@Polak123pl: ĆŚŚŚ dopiero przechodzę tą grę >:( to znaczy z 300 h na steamie jest, ale w tym momencie jeszcze nie byłem
Odpisz
16 maja 2016, 20:39
@kubczakof: Podobny masz słaby komp...
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2016, 21:24
@rosyn: tja, ale fallout nv jeszcze jakoś chodzi.
15 fps z co sekundowymi zacinkami do 5, ale sie można przyzwyczaić
Odpisz
16 maja 2016, 21:58
@kubczakof: ;_;
Odpisz
16 maja 2016, 17:50
Ja nie cierpię z powodu braku kapsli ;p śmieci nie zbieram, a poza tym mało kupuję w falloucie
Odpisz
2 maja 2016, 10:54
NO A JA NIE MOGŁEM TAM BYĆ BO MI CRASHOWAŁO GRĘ :(:(:(:(:(:(:(
Odpisz
1 maja 2016, 21:50
Błagam Obsidian zróbcie następnego Fallouta, bo więcej tego crapu od Bethesdy nie zdzierżę...
Odpisz
1 maja 2016, 22:20
@Menek: Nie mają do tego prawa :p
Odpisz
1 maja 2016, 23:24
Niech wykupią...a nie,dla Bethesdy bardziej liczy się kasa niż przyszłość serii,z genialnego RPG zrobili gówno dla mas(czytaj Call of Duty ze znikomymi elementami erpega)
Odpisz
1 maja 2016, 23:33
@Menek: Po co mają to wykupić jak raz sprzedali ? Nie będzie dla nich to opłacalne
Odpisz
2 maja 2016, 08:58
Nie mam pojęcia,w okolicach północy piszę dziwne rzeczy.
Odpisz