Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olciaxdcool

3 października 2012, 13:22

jest takie miasto Nokia chyba w Norwegii.

Avatar Agent00Kurczak

3 października 2012, 15:20

@olciaxdcool: tylko, że podaje się nazwę kraju a nie miasta

Avatar
Konto usunięte

3 października 2012, 18:03

@olciaxdcool: Chyba w Finlandii.

Avatar olciaxdcool

5 października 2012, 17:59

@Agent00Kurczak: W sumie to masz rację

Avatar tachu99

4 października 2012, 07:16

Nokia to miasto w Finlandii w ,którym na początku robili Nokię. No oczywiście przejęli biznes Chińczycy. Ale rzeczywiście dziwne ,że nazwę miasta dali.

Avatar Dziabaducha321

3 października 2012, 19:13

Gdy spojżałem na ten pomniejszony napis "made in nokia" myślałem że to jest napis "made in china"

Avatar chupacabra001

3 października 2012, 18:16

Się czepiacie... Wiadomo, że to jest made in China.

Avatar Bartex301

3 października 2012, 15:23

Dziwniej by było gdyby pisało "Made in Samsung" :P

Avatar Takita6

3 października 2012, 13:20

fail

Avatar frefux

3 października 2012, 10:32

No i wydało się, że komórki też mogą się rozmnażać. ^.^

Avatar LOLOYUK

3 października 2012, 12:45

@frefux: nie długo komputery będą też

Avatar amanda

3 października 2012, 10:36

Nowe Nokie są takie fajne kolorowe, a nie takie czarne. <rzyga>

Avatar kamiluniasiw

25 lipca 2017, 07:56

@amanda: Nokię najczęściej są czarne/białe ^^(wiem odkopuje stary komentarz)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Dwa oblicza

Nie idź!

Należy się za piękne oczy

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka