Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

6 grudnia 2020, 05:40

A pamiętacie cannon fodder? Tam to dopiero było!

Avatar ojciecpolecial

12 maja 2016, 17:37

Ta gra jest dosyć ciekawa, bo ludzie mają ból dupy o to że wyszła jedna gra o ZSRR, a nie obchodzi ich że wyszło już kilkanaście gier o żołnierzach USA na bliskim wschodzie którzy zabijają tam niewinnych ludzi. Tak, zabijają cywilów poza ISIS.

Avatar Filipsss

27 maja 2017, 19:28

@ojciecpolecial: i tak więcej zrobili dobrego ci amerykanie niż ZSRR a po 2WŚ tamte ruskie ch*je nas okupowały przeje**ne było

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 13:54

@Filipsss: Jak by na nie okupowali, tylko trafilibyśmy do zachodniego obozu to bylibyśmy mniejszym państwem, bo nie tylko bylibyśmy pozbawieni kresów, ale i ziem odzyskanych

Avatar Filipsss

1 marca 2018, 15:17

@MoNka455: mniejsze państwo ale przynajmniej wolne od komunizmu

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 15:29

@Filipsss: Za to słabiuśkie i przy wybuchu wojny między NATO a ZSRR było by rozpieprzone w pół godzinki.PRL nie był taki zły, ale ten sku*wysyn Wałęsa nie zadeptał komunistów w latach 90' mimo, że miał okazję

Avatar Filipsss

1 marca 2018, 15:54

@MoNka455: cóż nie wiadomo skoro wojna nie wybuchła kiedy mieliśmy komuchów to może i wtedy by nie wybuchła

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 16:16

@Filipsss: 50/50% Albo by wybuchła albo i nie, ale gdyby tak się stało zostalibyśmy rozpie**oleni doszczętnie

Avatar Filipsss

1 marca 2018, 16:26

@MoNka455: ale równie dobrze mogłaby wybuchnąć jak były u nas komuchy i mogłyby na nas atomówki spaść bo u nas ruscy też trochę atomów mieli

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 16:31

@Filipsss: No, ale dobrze, że byliśmy w tym lepiej uzbrojonym sojuszu i przynajmniej mieliśmy jakieś szanse

Avatar Filipsss

1 marca 2018, 16:42

@MoNka455: cóż gdyby faktycznie wybuchła wojna i wygraliby rosjanie to od komuchów nigdy byśmy się nie uwolnili

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 16:43

@Filipsss: Nadal się nie uwolniliśmy...

Avatar FuryGaming

2 maja 2016, 12:13

Ale CoH to szanuj!

Avatar andrexocomeback

12 maja 2016, 17:08

@FuryGaming: WTF, czy ktoś napisał w tym obrazku coś co miałoby uchodzić za brak szacunku do tej gry?

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 17:10

@andrexocomeback: Nowy w internetach ?

Avatar andrexocomeback

12 maja 2016, 17:15

@FuryGaming: Nie, wyprany w Perwollu.

a tak na serio to czynnie udzielam się w internecie od około 2012 roku

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 17:16

@andrexocomeback: Dobra , widzę , że nie ma sensu ta rozmowa.

Avatar andrexocomeback

Edytowano - 12 maja 2016, 17:17

@FuryGaming: ludzka egzystencja też jest raczej bez sensu, ale jakoś żyjemy

więc nie mam nic przeciwko przeciągając tę rozmowę dosłownie w nieskończoność :D

Avatar Capitan_Fail

13 maja 2016, 08:45

My mind is full of wat

Avatar seryjnysracz

12 maja 2016, 21:22

Odziały Gwardii są najlepszą jednostką w grze. Dobrzy na piechotę i świetni na lekkie i średnie pojazdy.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

2 maja 2016, 16:39

Lepiej jak się tak "uzupełni" elitarne jednostki gwardii.

Avatar bylejakbylegdzie

2 maja 2016, 12:29

praktyka czyni mistrza

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 12:07

Ja to nazywam "szkoleniem w boju"

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 11:16

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 11:25

W CoH 2 poborowi to najbardziej rakowa jednostka w grze służąca jako mięso armatnie. Jednak posiadają zdolność połączenia, czyli danie przetrzebionemu oddziałowi paru swoich żołnierzy, jednocześnie uzupełniając go. Oddziały Szturmowe to jedne z najlepszych jednostek piechoty w grze. Autor najpewniej nie mając zasobów, aby zrekrutować członków oddziałów na miejsce tych poległych, zapełnił ich poborowymi. Wkrótce wszyscy członkowie dawnego oddziału padli i zostali tylko poborowi, którzy nagle mogą dorównać oddziałowi szturmowemu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Fajnie że odpowiedzieli

Co to takiego?

Rel

Ikony

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka