Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar reedy7

10 maja 2016, 19:15

ten gościu po lewej jest na sterydach p:

Avatar koskoskos

10 maja 2016, 19:17

@reedy7: Wow, nikt o tym nie wiedział że wziął Synthol

Avatar reedy7

10 maja 2016, 19:19

@koskoskos: o ku*wa ale szybko odpisał ktoś xd

Avatar koskoskos

10 maja 2016, 19:42

@reedy7: proszę bardzo

Avatar siambalabamba

11 maja 2016, 00:44

@reedy7: obaj są

Avatar Stevenunivers

10 maja 2016, 19:33

super duty master flex

Avatar shizofrenik

2 maja 2016, 15:00

I tak narodzili się Saitama i Goku.

Avatar Loriess

10 maja 2016, 17:32

@shizofrenik: Wlasnie doprowadziłeś wszechświat do stanu harmonii i równowagi, bo gdybys wymienil tylko jednego dotalbys hejty od fanów drugiego

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 17:19

Ten pierwszy gościu chyba pochłoną taką poduszkę

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 17:20

Avatar LIPERS

10 maja 2016, 14:41

jego mięśnie szyjne niebyły zadowolone z takiej małej oprcji białka więc pochłoneły całą poduszkę i strawiły.

Avatar dawajtedowcipy

10 maja 2016, 12:48

Nie zapomnijcie o dniu nóg

Avatar TheGreatcat

10 maja 2016, 12:33

Ilość śmierci nie ma wcale takiego związku z trudnością, Np grając w platformówkę i kończąc ją w 9 godzin miałem 560 śmierci, a nie byłą wcale taka trudna. Wystarczy tylko iść tam gdzie się nie powinno na nieodpowiednim lv i można umierać bez trudu XD
Jakby ktoś był ciekaw: "Ori and the blind forest"

Avatar jaccku321

2 maja 2016, 15:01

Dark Souls 3 jest niewyobrażalnie łatwe, można przejść bez ani jednego faila. Aż mi się szkoda zrobiło, jak zobaczyłem poziom trudności względem poprzednika, 2 najtrudniejsze.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 15:16

@jaccku321: Pytanie czy to gra robi się trudna czy gracze lepsi...

Avatar jaccku321

2 maja 2016, 15:19

Chyba chodziło Ci o słowo łatwa, nie trudna.

A do tematu - gry robią łatwiejsze. Kiedyś przejście gry to było przyjemne wyzwanie, teraz to nudne automatki bez akcji, które są krótkie albo dokończenie fabuły mają dopiero w DLC.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 15:24

@jaccku321: Myśle jedno robie drugie. Tu chodzi mi o DS. Dla zaawansowanego grasza ds3 będzie łatwe. Dla laika no nie powiedziałbym.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 2 maja 2016, 15:59

@jaccku321: po prostu robisz się w tym lepszy, większość nowych gier jest łatwa

Avatar sok930

2 maja 2016, 16:06

@jaccku321: Doświadczeni tak ale znasz bosow z 3? Tam poziom trudności rośnie.

Avatar ghostarcher

Edytowano - 2 maja 2016, 16:33

@jaccku321: Ja mam jeszcze kilka starych gier na ps2 w których momentami trzeba się naprawdę było postarać. Potem jak to już ogarniesz to jest łatwiej, oczywiście, ale na początku musiałem się z tym nieźle pomęczyć

Avatar Dymiitr

2 maja 2016, 15:46

Drugiego dnia 10 pompek można zmienić na 100...jedną ręką

Avatar Izuchna

2 maja 2016, 15:00

świetne!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Tacy to pożyją

Co to takiego?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka