Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 maja 2016, 19:09

Jak mojemu wystawiam rękę on podchodzi i przytula się do niej głową.

Avatar kubczakof

3 maja 2016, 19:32

aww :3

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 10:06

@kubczakof: Eh, wspomnienia. Wczoraj zdechł... Mruczysław 2009-2016

Avatar kubczakof

4 lipca 2016, 19:56

[']

Avatar kola3

9 lutego 2018, 16:39

[*]

Avatar Drag_on

14 marca 2021, 10:05

F

Avatar ewelkapl

7 lipca 2017, 12:34

Ten pierwszy tak naprawdę wbija pazury w rękę i próbuje ją przyciągnąć do siebie żeby ją pogryść.

Avatar bensuh

3 maja 2016, 19:20

moj jest zza gruby i caly czas leży wiec..

Avatar Mr_Kot

3 maja 2016, 19:50

@bensuh: Właśnie opisałeś całe moje życie.

Avatar bensuh

12 maja 2016, 17:06

@Mr_Kot: czyli profilowe kłamie.

Avatar Mr_Kot

12 maja 2016, 23:31

@bensuh: Teraz ok?

Avatar bensuh

13 maja 2016, 19:13

@Mr_Kot: idealnie

Avatar Windows_10

4 maja 2016, 15:37

ja mam 2 pierwsze, no może mała kicia trochę gryzie ale jak się bawi :) a duży kot to oaza spokoju.

Avatar MistrzJedi

4 maja 2016, 11:32

a 3 rodzaj gdzie kot olewa działanie człowieka to gdzie?

Avatar RedShirt

3 maja 2016, 22:40

Drugi kot najzwyczajniej w świecie sprawdza czy człowiek nie został porwany przez kosmitów i podmieniony na robota.

Avatar pan_hejter

Edytowano - 3 maja 2016, 22:32

Mój kot mnie nienawidzi a ja nienawidze go. Jak go widze to podnosze górną warge i pokazuje mu kły żeby wiedział że też go nie cierpię.

Avatar Gaiaphage

3 maja 2016, 21:43

A mój kot to te dwa typy. Zależy od jego humoru, ale częściej przybija piątki z tobą niż gryzie

Avatar Myszkapl

3 maja 2016, 20:18

Mój jest energiczny. Podbiega, miaucząc jak nienormalny i prosi by go wziąć na rączki (jak go nie biorę to skacze na mnie). Dopiero, gdy go wezmę na ręce, to się przymknie.

Avatar Ameron

3 maja 2016, 19:45

Moje to ten drugi rodzaj.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2016, 19:42

Ten pierwszy kot ma minę "czy ty człowieku na prawdę myślisz że dam ci łapę?" XD

Avatar Shannon

3 maja 2016, 19:00

Ja mam tak samo.... z psem ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Płać pan

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dwa oblicza

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka