Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 10:59
Ciekawe który najlepsze :p
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:13
Może mi ktoś wyjaśnić po co są te igły na przodzie ?
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:15
@Nextt: Żeby zmniejszyć opór powietrza.
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:22
@Nextt: chodzi ci chyba o rurki Pitota, służą do pomiaru prędkości.
Odpisz
12 czerwca 2016, 17:25
@Psychopata2: i żeby myśliwiec budził strach
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:33
@blackjk: Tak właściwie mogą byc to :
1. Radar (w starych samolotach)
2. Po to aby samolot mógł tankować w powietrzu
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 17:08
Ile tego jest...
Odpisz
12 czerwca 2016, 18:15
a po co nam to?
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:21
@kasjan132pl: Mnie na przykład ciekawi takie porównanie
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:43
najwieksze z nich: znak wodny jeja.pl
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:25
Ech.. tak bardzo się czaiłam na tego ziemnioka na końcu... zawiodłam się 😭
Odpisz
12 czerwca 2016, 18:52
Spodziewałem się na końcu twojej starej, ale się zawiodłem
Odpisz
12 czerwca 2016, 17:31
Ten kto to zrobił naprawdę nie ma co robić w życiu o_O
Odpisz
12 czerwca 2016, 17:28
I ten człowiek przy Ultra Sabre
Odpisz
12 czerwca 2016, 16:45
Spodziewałem się na końcu "twoja stara"...
Odpisz
2 maja 2016, 17:38
Spodziewałem się na końcu czegoś jak "twoja stara" na całą szerokość...
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:31
@Milcich: Twoja stara to myśliwiec?
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:24
k
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 15:08
Poprawka do poprzedniego komentarza: Su-35 i 33 też są za**biste :v
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:04
Spodziewałem się pod koniec wielkiej twojej starej.
Odpisz
2 maja 2016, 18:38
Sea Harrier Mk.2 i tak najlepszy :v
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 19:07
@Komandor_Brytania: To ty Michaelu Wittman?
Odpisz
2 maja 2016, 19:31
@xNyksx: It's me (Mario:v)!
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 23:00
@Komandor_Brytania: No cześć! Co się stało z poprzednim kontem?
Odpisz
2 maja 2016, 23:09
@xNyksx: To to samo konto, musiałem tylko nazwę zmienić, bo ktoś mnie zgłosił
Odpisz
3 maja 2016, 10:53
@Komandor_Brytania: Oo, smutne.
Odpisz
3 maja 2016, 23:52
@Komandor_Brytania: Jak zmienić nazwę?
Odpisz
4 maja 2016, 00:18
@mamszczurke: Piszesz do administracji, ale nwm czy Ci zmienią
Odpisz
4 maja 2016, 00:19
@Komandor_Brytania: W każdym razie Dzięki
Odpisz
4 maja 2016, 00:21
@mamszczurke: Służę pomocą
Odpisz