Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2016, 15:19
*chowa się na drzewie*
Odpisz
10 maja 2016, 15:38
@YFYDB: *chowa się pod drzewem*
Odpisz
10 maja 2016, 15:44
@kubczakof: *chowa się w drzewie*
Odpisz
10 maja 2016, 17:55
@Jasnowidz: "Chowa się między drzewami".
Odpisz
21 października 2017, 08:09
@Jasnowidz: *nie chowa się tylko je kanapke*
Odpisz
21 października 2017, 12:03
@hacia3: *wciąga go na drzewo*
Odpisz
22 października 2017, 09:35
@YFYDB: *schodzi i rąbie drzewo*
Odpisz
22 października 2017, 16:25
@hacia3: *zabija typa, zanim tamten porąbie drzewo*
Odpisz
Edytowano - 22 października 2017, 18:15
@YFYDB: prawdziwi bohaterowie nigdy nie umierają! *wstaje i pierdzi na bagiety*
Odpisz
22 października 2017, 21:44
@hacia3: *wywala bohatera przez okno, żeby chociażby spokój był*
Odpisz
24 października 2017, 15:01
@YFYDB: *pierdzi tęczą, wraca do i idzie do kibla*
Odpisz
24 października 2017, 20:26
@hacia3: Kuźwa, nienawidzę, jak ktoś robi ze swojej postaci jakiegoś boga, więc w tym momencie ucinam dyskusję.
Odpisz
24 października 2017, 20:34
@YFYDB: a co, zabronisz?
Odpisz
13 maja 2016, 19:04
Ioioioioioio
Bagiety jado
Odpisz
10 maja 2016, 15:38
Odpisz
11 maja 2016, 07:17
@loko9002: tylko buły i Kobiety
Odpisz
10 maja 2016, 15:06
Co on ma narysowane na drzwiach ? (patrz:zdjęcie pierwsze)
Odpisz
10 maja 2016, 15:17
Tym się odpala *ŁI ŁO ŁI ŁO*.
Odpisz
10 maja 2016, 17:47
du... duże drzewo.
Odpisz
10 maja 2016, 17:46
...
Odpisz
10 maja 2016, 17:35
Fajny pomysł
Odpisz
2 maja 2016, 20:30
Jeden z najza**bistszych pomysłów jakie widziałem! :D
Odpisz
10 maja 2016, 15:37
@koskoskos: mmm.. czo ja pacze na twym avku?
Odpisz
10 maja 2016, 16:25
SMILEGO patszysz
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 16:25
Food truck z Wrocławia z świetnym żarciem.
Odpisz
10 maja 2016, 15:46
Skończyło się śmieszkowanie.
Odpisz
2 maja 2016, 20:34
Panie kapitanie! ;_;
Odpisz
2 maja 2016, 19:25
Bagiety z Furgonety.
Brawa dla twórcy tego.
Odpisz
2 maja 2016, 19:24
O nie! Jesteśmy zgubieni.
Odpisz