Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2016, 14:45
W jakimś mercedesie do ręcznego jest dodatkowy pedał a w passacie jest za kierownicą
Odpisz
6 czerwca 2016, 16:46
Ja mam tak w W202, nożny ręczny. XD Do tego pojedyńcza wycieraczka, pojedyńczy przełącznik zespolony z kierunkowskazami i wycieraczkami i stacyjka w dziwnym miejscu do której ciągle nie trafiam. ;-; Brawo Mercedes. XD
Odpisz
6 czerwca 2016, 11:17
W Passacie miałem automatyczny ręczny na przycisk więc być może i tu postanowili to wsadzić.
Odpisz
6 czerwca 2016, 10:27
Teraz ręczny jest już często w takiej mikruśkiej klapeczce koło dźwigni.
Odpisz
3 maja 2016, 21:40
Można zawsze zostawić na biegu.
Odpisz
4 maja 2016, 05:35
@Charon: a jak driftować na ręcznym
Odpisz