Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

11 maja 2016, 03:01

Nie znam tego uczucia.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 18:04

@darcus: Ja też... Według mnie najmądrzejszą osobą z którą możesz pogadać jesteś ty sam.

Avatar NoHey

10 maja 2016, 19:47

Kiedy zdajesz sobie sprawę jak dawno tego nie czułeś/aś. Hello darkness my old friend...

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 20:38

@NoHey: No cze :D

Avatar kubczakof

10 maja 2016, 16:47

nikt mnie nie rozumie I MOJEJ MIŁOŚCI DO HENTAI

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 19:02

@kubczakof: *odsuwa się* *spi***ala*

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 19:54

@kubczakof: Makistsuu Hapenning ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nie znasz to nie wiesz co to miłość do najlepszego gatunku japońskiej animacji.

Avatar Krzyniu

10 maja 2016, 16:08

Nie tró
mnie nikt nie rozumie ;-;

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 16:11

@Krzyniu: Ja rozumiem twój pociąg do tapirów

Avatar zx2001

10 maja 2016, 17:11

Ale ale ale nieważne.

Avatar xd_ailatan

10 maja 2016, 16:40

Ten ból kiedy zdajesz sobie sprawę że nie znasz tego uczucia ._.

Avatar Omega_Flowey

10 maja 2016, 16:25

Fajnie by było, ale nikt nie odda mi jego duszy :-:

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 16:20

Równie dobrze można tam napisać kłótnia z debilem w internecie

Avatar heraklio2

10 maja 2016, 16:15

To takie prawdziwe lol

Avatar Sebzer

4 maja 2016, 16:27

co?

Avatar
Rudy_Kruliczek

10 maja 2016, 16:15

@Sebzer: Wyobraź sobie, że masz zainteresowania/poglądy/teorie, które powszechnie są uważane za dziwne. Z nikim nie pogadasz, bo albo cię wyśmieją, albo oleją. I nagle! Spotykasz kogoś "z twojego świata". O tym właśnie jest ten obrazek.

Avatar Sebzer

10 maja 2016, 16:36

Nie igarnalem bo nie mam nikogo takiego :/

Avatar
Rudy_Kruliczek

10 maja 2016, 16:55

@Sebzer: Smuteczek. :(

Avatar lila1234

4 maja 2016, 14:29

Znam to uczucie
#Miraculous

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar LudzkiGofr

10 maja 2016, 16:07

@lila1234: Niestety hejtują Cię za Miracoulus(?) bo chodzi Ci pewnie o to, że jesteś fanką tej bajki. Sam jej nie lubię, ale po prostu hejt leci

\___/

Avatar lila1234

10 maja 2016, 16:19

@LudzkiGofr: pierwszy raz widzę żeby ktoś kto tego nie lubi napisał to poprawnie ;-;

Avatar figaro19

4 maja 2016, 10:30

Just remember that you're standing on the planet that's evolving...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka