Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Żartownisie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2016, 18:15
pfff u mnie trza się postarać aby przeciętną znaleźć
Odpisz
14 maja 2016, 15:20
Normalnie typowy opis mojego życia.
Odpisz
4 maja 2016, 15:40
We mnie się jeden gej podkochiwał...
Raz groził mi gwałtem...
Odpisz
4 maja 2016, 22:01
Znam to uczucie bracie ;/
Tyle że we mnie dwóch ;-; Na szczęście się zrównoważyło dziewczynami xD
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 14:24
i know that feel bro......ale mu wyje**łem zęba :)
Odpisz
5 maja 2016, 14:32
@Hiopekwhatfu: Też :P
Odpisz
14 maja 2016, 11:13
Mi też. Nie martw się. Kiedyś nawet ktoś go na mnie popchnął, a on miał taką zboczoną minę jak leżał na moim ramieniu ;-; Powiedział, żebym poszedł z nim do łazienki ;___; Nie poszedłem. ;___; A najgorsze jest to że to było w szkole i facetka od historii widziała jak leżał na moim ramieniu i nic nie zrobiła. Kompletnie nic ;-;
Odpisz
14 maja 2016, 11:14
wybredny nie r*cha
Odpisz
14 maja 2016, 11:18
Do mnie się podwalalo 3... Obecnie mają zęby "get the London look"
Odpisz
14 maja 2016, 12:17
Z cyklu: historie bemerra
Odpisz
4 maja 2016, 19:02
haha powiedz to introwertykom, którzy się sobie nawzajem podobają, ale obydwaj boją się do siebie zagadac.
Odpisz
14 maja 2016, 11:08
„Obydwaj”? A ty gejuchu ty ;)
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2016, 11:43
Introwertyzm, o ile nie jest to skrajny przypadek, ma tu raczej małe znaczenie. Ważniejsze są inne czynniki, np. niski poziom pewności siebie czy brak doświadczenia w kontaktach z ludźmi, które są powiązane ze sobą i wynikają z introwertyzmu oraz nierozumienia introwertyka przez innych, ale nie są synonimami introwersji.
Odpisz
4 maja 2016, 15:26
jeżeli jesteś mega ładny i mieszkasz w niemczech:'c
Odpisz
14 maja 2016, 11:23
@niemamszczurki: bierz Turki(Turczynki?) chłopie !!!
Odpisz
14 maja 2016, 11:14
U mnie to tak:
"Kiedy wszędzie jest tyle ładnych dziewczyn
ale ty jesteś introwertyczną kur*wą"
Odpisz
14 maja 2016, 11:12
Nie warto skoro nie chcą cię poznać :v
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 17:37
W szkole chyba jedna loszka na mnie leci. Ale nie jestem pewien... :|
Odpisz
4 maja 2016, 18:02
Same bro.
Odpisz
4 maja 2016, 19:59
A mordę mam szpetną jak cholera.
Odpisz
5 maja 2016, 11:51
ja też. ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 14:39
Eee.... Może mamy rozdwojenie jaźni o którym nie wiemy i ty jesteś mną a ja tobą? ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 16:12
Z jakiego jesteś miasta? ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 16:19
Zadupie na małopolsce Huta Dzierążyńska.
Odpisz
5 maja 2016, 16:39
Eeee... Gdańsk.
Odpisz
5 maja 2016, 16:53
Może jesteśmy jaźniami jakiegoś kolesia co ma roztrzynienie jaźni i nam się wydaje że tylko tutaj mieszkamy?
Odpisz
5 maja 2016, 18:28
To skąd tam PGE Arena? ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 18:33
Co? ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 19:38
Stadion. :v
Odpisz
4 maja 2016, 22:50
Nie znam tego uczucia bo w mojej okolicy wszystkie dziewczyny są tępe , wredne i brzydkie.
Odpisz
4 maja 2016, 16:29
Ja jestem przystojny i mam piękną dziewczynę.
Odpisz
4 maja 2016, 21:49
@jacek1s: twój awatar pasuje
Odpisz
4 maja 2016, 22:28
@jacek1s: Oczywiście... Jeszcze wille na wyspie na środku oceanu...
Odpisz
5 maja 2016, 07:19
Na Karaibach dokładniej
Odpisz
5 maja 2016, 16:42
@jacek1s: Oraz kopalnię diamentów...
Odpisz
14 maja 2016, 11:19
@jacek1s: Zwrócę bilety na kabareton i zostanę poczytać Twoje komentarze.
Odpisz
14 maja 2016, 11:37
xd
Odpisz
14 maja 2016, 12:14
@jacek1s: Masz piękną rękę? Jakie to słodkie.
Odpisz
14 maja 2016, 12:24
Skoro w Twoim świecie dziewczyna to ręka to... Gratuluje.
Odpisz
14 maja 2016, 12:40
@jacek1s: Nie, ale w twoim już tak.
Odpisz
14 maja 2016, 12:49
@jacek1s: Pic or didn't happen bro ;)
Odpisz
14 maja 2016, 13:14
Argumenty z dupy... Nawet mnie nie znasz, a się wypowiadasz.
Odpisz
4 maja 2016, 15:22
znam to
Odpisz
4 maja 2016, 15:40
@reLik: Ja też
Odpisz
4 maja 2016, 13:54
Zawsze można na osobowość
Odpisz
4 maja 2016, 14:06
@Boberek00: na kase*
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 14:21
@RussiaBall: Nie każda dziewczyna jest taka jak twoja :/
Odpisz
4 maja 2016, 15:17
@RussiaBall: a jak ktoś nie ma
Odpisz
4 maja 2016, 15:20
@Boberek00: to raczej nie wyrwiesz
Odpisz
4 maja 2016, 15:21
@Boberek00: no chyba że jest ogarnieta
Odpisz
4 maja 2016, 14:47
Całe moje życie w pigułce
Odpisz
4 maja 2016, 14:26
Albo jesteś introwertykiem
Odpisz
4 maja 2016, 13:51
I know that feel bro
Odpisz