Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 maja 2016, 17:17

Mój "kolega" na lekcji wciągnął kilka kresek a potem zaczął śpiewać na lekcji i nie tylko, typowy dzień u mnie w szkole

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2016, 17:27

Ale tak na serio?

Avatar
German_Shepherd

Edytowano - 22 maja 2016, 19:28

U mnie jeden wciągał zproszkowane tabletki na ból głowy i sól do kąpieli.Powiedział na głos w klasie ,,Pani ma ch*ja!"
Nauczycielka- co mam?
On-ręce brudne od kredy
Nauczyelka-nic na to nie poradzę

Je**ny farciarz

Avatar VVizz

22 maja 2016, 22:28

po co sproszkowane tabletki? 0_o podstawówka czy jeszcze nauczanie zintegrowane? W gimbazie to już podobno mefke ćpają.

Avatar
German_Shepherd

23 maja 2016, 21:47

@VVizz: To prawda że ćpają, ale mój kolega o którym pisałem jest jednym z tych którym Sebixy nie sprzedają, bo boją się że ,,wywali ich na lipę u dyry"

Avatar VVizz

13 lipca 2016, 01:58

to nie lipa u dyry tylko psy i ciężki przypał

Avatar
German_Shepherd

13 lipca 2016, 06:31

@VVizz: Ale najpierw lipton

Avatar kubczakof

22 maja 2016, 20:14

HARD METAL

Avatar WodogrzmotyMale

22 maja 2016, 18:52

Avatar kandashiipanda

22 maja 2016, 17:47

Avatar Papyrusek

22 maja 2016, 17:08

jak on ma faze skoro on to ssie ustami?

Avatar PanSowa12

5 maja 2016, 17:17

czym on wciąga?

Avatar
BobParowaOfficial

5 maja 2016, 15:09

Kermit jesteś pijany, idź do domu

Avatar Gray1997

5 maja 2016, 15:16

Nie ten mem.

Avatar
BobParowaOfficial

5 maja 2016, 15:20

@Gray1997: Czemu ?

Avatar Gray1997

5 maja 2016, 15:26

On jest na haju po kilku kreskach, a nie pijany po kilku głębszych.

Avatar Anihilator

5 maja 2016, 15:48

@Gray1997: on popił

Avatar ponczeq

5 maja 2016, 15:58

@Gray1997: to się nie wciąga nosem?

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2016, 17:16

@ponczeq: Można jeść

Avatar Stasiek881

5 maja 2016, 16:22

O 4cm za dużo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka