Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2016, 15:35
Wtf? Na drugim obrazku ma tylko jedną nogę.
Odpisz
18 maja 2016, 15:41
@TheHunterMikiPL: Ma po prostu "szczupłą" kostkę, stopę zasłoniło logo jeja
Odpisz
18 maja 2016, 15:46
Ale wiesz, że to nierealne?? Porównaj sobie z resztą zdjęć i poza tym to jest noga stołka / fotela / kanapy
Odpisz
18 maja 2016, 15:51
@TheHunterMikiPL: stoi na fiucie
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2016, 18:18
@TheHunterMikiPL: Zaznaczone na czerwono to noga od kanapy. Zaznaczone na niebiesko to ułożenie stopy.
Odpisz
18 maja 2016, 21:38
Krzywo, jak na nogę, prawie niemożliwe tak ją ułożyć. Za chuda zdecydowanie. Nierealne. Wydaje się być daleko i poza tym kanapa ma naogół 4 nogi, czyli 2 nogi na jedną stronę...
Odpisz
18 maja 2016, 21:51
@TheHunterMikiPL: to jest po prostu moja krzywizna w paincie. Na jakim poziomie inteligencji jesteś, żeby nie wziąść pod uwagę opcji, że w tle widać tylko połowę kanapy? Z resztą, ja tam nawet podłokietnik widzę
Odpisz
16 czerwca 2016, 13:01
Na obrazku jest tak samo krzywo. Nie obrażaj mojego poziomy inteligencji... Według ciebie kanapa po jednej stronie ma tylko jedną nogę ta??
Odpisz
18 czerwca 2016, 02:48
@TheHunterMikiPL: z tyłu jest jeszcze jedna noga .-.
Odpisz
18 czerwca 2016, 10:48
Ale ty twierdziłaś, że ta jeszcze jedna noga, to noga tego faceta...
Odpisz
18 maja 2016, 17:54
Na obrazku są 3 SMSy, trójkąt ma 3 boki, czyli BYŁO!!!
Odpisz
4 maja 2016, 15:57
Córka i tak powie, że dobrze, bo stary ją wydziedziczy.
Odpisz
18 maja 2016, 16:48
@Charon: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
18 maja 2016, 17:27
@Charon: *wydziewiczy
Odpisz
18 maja 2016, 17:27
@xd_ailatan: jak sie zwie ta emotka
Odpisz
18 maja 2016, 17:30
@Miguelp: Nie wiem ale ja na nią mówię 'who cares' XD
Odpisz
18 maja 2016, 17:32
@xd_ailatan: aha
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 16:32
Trochę jak kwestor.
Odpisz
18 maja 2016, 17:28
@Slenderowiec2012: pratchett?
Odpisz
18 maja 2016, 15:03
Bosko. Dosłownie.
Odpisz
18 maja 2016, 15:03
Pięknie
Odpisz
6 maja 2016, 06:41
zdj profilowe
Odpisz
4 maja 2016, 16:27
czy to jakiś obrus?
Odpisz