Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Tymi się chodzi
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2016, 15:22
Widac ze autor obrazka posiada linuxa i szczerze nienawidzi mac'a ;)
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:09
@AuRuS: mam Windowsa i czasami linux na wersji live
Odpisz
18 września 2019, 07:34
@AuRuS: bo mac jest slaby
Odpisz
1 sierpnia 2018, 21:46
Linux czyli czołg ściąga wszystko na strzała.
Windows, czyli auto może se unikać i jest lepszy.
Mac, czyli zabawka jest rozjeżdżane, przez oba.
Podsumowując, Windows jest najlepszy, ale tylko 7.
Odpisz
18 września 2019, 07:34
@Koteczek_21: kazdy windows jest lepszy niz mac
Odpisz
5 czerwca 2018, 18:39
Chwała dla Linuxa
Odpisz
4 maja 2016, 17:00
Zanim będzie shitstorm z powodu źle zinterpretowanego obrazka tu chodzi o obsługę
obsługa Linuxa jest skomplikowana jak prowadzenie czołgu
w Windowsie wszystko jest przejrzyste
a obsługa Maca jest banalna nie trzeba mieć żadnych wyjątkowych zdolności informatycznych aby sobie z nim poradzić
czekam na łapki w dół od #Macmasterrace
Odpisz
4 maja 2016, 17:02
@erykos123: Macmasterace?
To tacy ludzie istnieją?
Odpisz
4 maja 2016, 17:04
Skoro istnieje stowarzyszenie płaskiej ziemi to jacyś się znajdą
Odpisz
4 maja 2016, 17:12
@erykos123: ale jest też źle bo zabawka jest najtańsza powinna być zrobiona ze złota i wysadzana diamentami
Odpisz
4 maja 2016, 17:14
@Plu111: Albo przynajmniej z doklejonym jabłkiem (cena +1000)
Odpisz
4 maja 2016, 17:21
@Plu111: albo z nspisem razer- zabawka dla graczy
Odpisz
4 maja 2016, 17:23
@Sebzer: lub z metką "tylko dla szlachty"
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 17:35
Macmasterrace (czytaj: tępe dziecko jakiegoś bogacza)
Odpisz
4 maja 2016, 18:08
@erykos123: Widać że twoje iq jest poniżej 120 .
Stowarzyszenie płaskiej ziemi to tak naprawdę grupa naśmiewająca się z idiotów którzy w to wierzą i takich trolli co myślą że trollują ich a sami zostali strollowani .
ŁaŁ Zawiłe co nie ?
Odpisz
30 maja 2016, 14:04
@erykos123: Co jak co, ale... Obsługa czołgu na obrazku (T-34/85) nie jest trudna.
Odpisz
30 maja 2016, 14:05
@marcin12321: ty też raczej wysokiego poziomu nie pokazałeś.
Odpisz
30 maja 2016, 15:07
@Fox__: To jest T-34-76. Wcześniejszy wariant T-34-85 który słóżył do momentu aż nie wyszedł w kalibrze 85' gdyż kaliber 76' miał spore problemy w walce z pancernymi Tygrysami.
Odpisz
30 maja 2016, 15:12
@VanQuisch: ślepy jesteś? nie ten komentarz
Odpisz
30 maja 2016, 15:14
@Hiopekwhatfu: Ale dobrze odpisałem. Kolega naoglądał się za dużo Czterech Pancernych i teraz wie tylko o jednym wariancie czołgu T-34 :^
Odpisz
30 maja 2016, 16:38
@erykos123: sory za strzałke w dół. Źle zrozumiałem
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 17:08
@VanQuisch: Chyba ci się coś pomyliło z T-34/76 i 85. Sam 76 (wariant na 1943 rok) wygląda tak jak na obrazku niżej.
A co do reszty... T-34/85 został wprowadzony potem (choć wszystkie T-34/76 zamienił gdzieś dopiero w latach 60).
Odpisz
30 maja 2016, 20:44
@erykos123: Zio moim zdaniem linux to czołg gdyż jest najbardziej virusproof
Odpisz
31 maja 2016, 16:16
@Fox__: A wiesz to pewnie z gry? Mogę się założyć, że nie umiałbyś nawet go odpalić.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2016, 16:24
@Ochotnik4859: "Ktoś coś wie o militariach w internecie? O rany boskie, pewnie z gry to wie!"
Na YT jest filmik jak jakiś siedmiolatek odpala silnik w takim T-34/85, więc zakładam że obsługa takiego czołgu nie należy do spraw szczególnie zaawansowanych. A ty sam się pochwalisz jak to robić?
Odpisz
31 maja 2016, 17:42
@erykos123: Obsługa Linuxa jest skomplikowana tylko w przypadku wersji komercyjnych. Wersje dla zwykłych zjadaczy chleba są o wiele przejrzyste i szybsze od Windowsa, a już na pewno od Mac OSX.
Odpisz
31 maja 2016, 22:35
@Fox__: Jako starszy kapral raz jechałem w czołgu i był to leopard uwierz, że coś takiego wcale nie wyglądało na łatwe.
Odpisz
26 marca 2017, 16:23
@erykos123: Myślę też, że chodziło o to, że Linux bezpieczniejszy.
Odpisz
25 grudnia 2017, 20:37
@erykos123: Linux jest prostszy w obsłudze od Windowsa.
Odpisz
3 września 2016, 11:33
windows
Odpisz
28 sierpnia 2016, 16:22
Winko
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 15:08
Mam pytanko. Wychodzą jakieś gry na linuxa lub Maca? Bo zawsze jak jest zwiastun jakiejś gry to słyszę ,,gra dostępna na ps4,Xbox one i komputery osobiste z systemem Windows"
Odpisz
30 maja 2016, 15:12
Czasem wychodzą. Na Steamie masz specjalną kategorię "Mac" i "Linux". Jak je sobie zaznaczysz to wyświetli ci się lista gier kompatybilnych z w.wymienionymi.
Odpisz
30 maja 2016, 15:21
@VanQuisch: Pewnie w większości są to gry indie
Odpisz
22 czerwca 2016, 14:36
Czyli interaktywne hentaje, a nie prawdziwe gry
Odpisz
22 czerwca 2016, 14:37
@Choi_Seunghyun: Ale Geometry Dash (które jest moją ulubioną grą), też jest na Linuksa i na Big Picture
Odpisz
18 lipca 2016, 02:20
@Choi_Seunghyun: Wiem że to z 22 czerwca ale z tego co wiem to taki Prison Architect to nie hentaj... No chyba że słabo obstawisz prysznice
Odpisz
6 czerwca 2016, 13:45
OS X to linux (unix). Więc jaki Linux taki MacOS (apple zmienia nazwę z OS X na MacOS).
Odpisz
30 maja 2016, 16:44
Windows to powinien być USS Missouri :V
Odpisz
30 maja 2016, 20:55
@Komandor_Brytania: czemu nie HMS Casablanca
Odpisz
30 maja 2016, 20:58
@avalon3440: A nwm, wolę Big Mo
Odpisz
30 maja 2016, 14:56
Linux bo czołg :3
Odpisz
30 maja 2016, 14:59
T-34-76
Odpisz
30 maja 2016, 15:02
@VanQuisch: T-34-85 KU*WA!!!
Odpisz
30 maja 2016, 15:03
To jest kaliber 76' cymbale.
Odpisz
30 maja 2016, 15:05
@VanQuisch: Czołg nie kaliber!
Odpisz
30 maja 2016, 15:10
Wytłumaczę ci to łopatologicznie. Te dwie cyferki na końcu oznaczają kaliber modelu. Poznaję, że to jest kaliber 76' po tym jak wygląda lufa.
Odpisz
30 maja 2016, 15:12
@VanQuisch: To nie kaliber '76 :/
Odpisz
30 maja 2016, 15:14
@VanQuisch: Ach... No tak. :D Dzięki za upomnienie!
Odpisz
30 maja 2016, 15:17
@mante: Ty też? Poczytaj sobie na wikipedii o tym czołgu. Tam masz wszystko ładnie opisane.
Odpisz
30 maja 2016, 17:26
@VanQuisch: Nawet po samej wieżyczce i kadłubie widać że to model /85 . To nie wot że ten model ma działo 76 mm .
Odpisz
30 maja 2016, 20:24
@VanQuisch: To nie jest lufa 76 tylko 85.
Odpisz
30 maja 2016, 18:27
mac
Odpisz
30 maja 2016, 20:41
@wizajn: Zgiń
Odpisz
31 maja 2016, 09:32
@SporzywaczJapka: o k*** ja tego nie napisałam. Mój brat dobrał mi się do konta. Uwielbiam grać na pc-ecie a na macu to ja mogę co najwyżej w angry birds pograć a nie w wiedźmina
Odpisz
1 czerwca 2016, 08:16
@wizajn: Git usprawiedliwienie.
Odpisz
30 maja 2016, 17:55
Mam Wadera.
Odpisz
4 maja 2016, 16:57
Linux to powinien być P-1000 , bo to była potęga.
Odpisz
4 maja 2016, 18:45
@FuryGaming: p-1000 i p-1500 były mało praktyczne, wartości czysto propagandowe
Odpisz
4 maja 2016, 19:44
@bylejakbylegdzie: Lecz większość załóg czołgów uciekałaby przed tym potworem. A P-1500 miał zaletę że nie musiał być ciągnięty przez pociągi i na torach , a mógł przemieszczać się tam gdzie Gustav by nie mógł.
Odpisz
30 maja 2016, 15:19
@bylejakbylegdzie: Był po prostu zbyt duży i kosztowny. Już lepiej by było zainwestować te pieniądze w budowę Tygrysów.
Odpisz
30 maja 2016, 15:59
@FuryGaming: a co z samolotami
Odpisz
30 maja 2016, 16:04
@bylejakbylegdzie: P-1000 miał jeszcze jakąś obronę , ale wątpię by dużo dała.
Odpisz
30 maja 2016, 16:39
@FuryGaming: dobra racja przed samolotami mogą obronić również ciężarówki z działami plot ale dalej artyleria jest problemem
Odpisz
30 maja 2016, 17:22
@bylejakbylegdzie: Raczej w jednym z projektów miał 2 flaki 38 i 2 z tyłu kadłuba. A z artylerią miałby ogromne kłopoty.
Odpisz
30 maja 2016, 16:34
Mac zarombisty system
Odpisz
30 maja 2016, 16:18
Wadera
Odpisz